NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

16 października, wtorek

NBA
Boston Celtics - Philadelphia 76ers więcej
WT 16.10
02:00
NBA
Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder więcej
WT 16.10
04:30

18 października, czwartek

European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
1. runda
CZ 18.10
12:00
European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
1. runda
CZ 18.10
15:30

19 października, piątek

European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
2. runda
PT 19.10
12:00
European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
2. runda
PT 19.10
15:30
piłka nożna
Superpiątek
PT 19.10
20:00
LOTTO Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
PT 19.10
20:25
LaLiga Santander
Celta Vigo - Deportivo Alaves więcej
PT 19.10
20:55
piłka nożna
Superpiątek
PT 19.10
22:30
NBA
Toronto Raptors - Boston Celtics więcej
PT 19.10
02:00

20 października, sobota

magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 20.10
13:00
Premier League
Chelsea FC - Manchester United więcej
SO 20.10
13:25
Premier League
Chelsea FC - Manchester United więcej
SO 20.10
13:25
European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
3. runda
SO 20.10
14:00
LOTTO Ekstraklasa
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica więcej
SO 20.10
15:10
Bundesliga
VfL Wolfsburg - Bayern Monachium więcej
SO 20.10
15:20
magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 20.10
15:30
Premier League
West Ham United - Tottenham Hotspur więcej
SO 20.10
15:55
European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
3. runda
SO 20.10
17:30
LOTTO Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia więcej
SO 20.10
17:40
magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 20.10
18:00
Bundesliga
FC Schalke 04 - Werder Brema więcej
SO 20.10
18:20
Premier League
Huddersfield Town - Liverpool FC więcej
SO 20.10
18:25
Premier League
Huddersfield Town - Liverpool FC więcej
SO 20.10
18:25
LOTTO Ekstraklasa
Lech Poznań - Korona Kielce więcej
SO 20.10
20:00
magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 20.10
20:30
LaLiga Santander
FC Barcelona - Sevilla FC więcej
SO 20.10
20:40
LaLiga Santander
FC Barcelona - Sevilla FC więcej
SO 20.10
20:40
Magazyn Ekstraklasy
Liga+ więcej
SO 20.10
22:30
Gala boksu zawodowego w Bostonie
Billy Joe Saunders - Demetrius Andrade
SO 20.10
03:00
NBA
Los Angeles Lakers - Houston Rockets więcej
SO 20.10
04:30

21 października, niedziela

piłka nożna
Piłka z góry więcej
ND 21.10
10:00
European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
Finał
ND 21.10
13:30
LOTTO Ekstraklasa
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock więcej
ND 21.10
15:10
Bundesliga
Hertha BSC - SC Freiburg więcej
ND 21.10
15:20
Premier League
Everton FC - Crystal Palace więcej
ND 21.10
16:55
LOTTO Ekstraklasa
Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
ND 21.10
17:30
LaLiga Santander
SD Huesca - RCD Espanyol więcej
ND 21.10
18:25
Magazyn LOTTO Ekstraklasy
Liga+ Extra więcej
ND 21.10
20:00
LaLiga Santander
Real Betis - Real Valladolid więcej
ND 21.10
20:40
Liga+ Extra
Dogrywka więcej
ND 21.10
21:30
NBA
Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks więcej
ND 21.10
00:00