LIGA MISTRZÓW CEV

SIATKARSKIE ROZGRYWKI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE W NC+

Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj! Zamów

© CANAL+

Platforma nc+ posiada wyłączne prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów w piłce siatkowej CEV mężczyzn i kobiet w sezonach 2018/19 oraz 2019/20. Kibice siatkówki mogą zobaczyć wszystkie mecze rozgrywek w kanałach sportowych nc+: CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2 oraz nSport+. Mecze Ligi Mistrzów CEV są także dostępne w mobilnych aplikacjach nc+ GO oraz CANAL+ SPORT ONLINE, dzięki którym można je oglądać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Siatkarska Liga Mistrzów CEV to prestiżowe międzynarodowe klubowe rozgrywki siatkarskie z udziałem najlepszych klubów z Europy i największych światowych gwiazd siatkówki. W fazie grupowej męskich rozgrywek wystąpią trzy polskie zespoły - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PGE Skra Bełchatów i Trefl Gdańsk. W Lidze Mistrzyń CEV nasz kraj będą reprezentować również trzy drużyny - Chemik Police, ŁKS Commercecon Łódź i Grot Budowlani Łódź. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza udanie przeszli eliminacje. W decydującym meczu okazały się lepsze od francuskiego ASPTT Mullhouse. Fazy grupowe Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń CEV rozpoczęły się 20. listopada.

Aktualności

Czy PGE Skra i Trefl Gdańsk zagrają w 1/2 finału Ligi Mistrzów CEV?

We wtorek i w środę polskie zespoły rozegrają decydujące mecze o awansie do półfinałów siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV.

Skra Bełchatów - Zenit Sankt Petersburg w CANAL+ SPORT

Skra Bełchatów zajęła drugie miejsce w grupie D Ligi Mistrzów CEV i w ćwierćfinale zagra z Zenitem Sankt Petersburg.

Materiały wideo

LIGA MISTRZÓW CEV: ZENIT SANKT PETERSBURG - PGE SKRA BEŁCHATÓW [ZAPOWIEDŹ]

W pierwszym spotkaniu 1/4 finału Ligi Mistrzów CEV PGE Skra po znakomitym spotkaniu pokonała Zenit Sankt Petersburg 3-1. W środę podopieczni Roberto Piazzy rozegrają w Rosji mecz rewanżowy. Do awansu mistrzom Polski wystarczą dwa wygrane sety.

LIGA MISTRZÓW CEV: ZENIT KAZAŃ - TREFL GDAŃSK [ZAPOWIEDŹ]

Rewanżowy ćwierćfinał Ligi Mistrzów CEV. W pierwszym meczu zespół z Kazania okazał się minimalnie lepszy od Trefla Gdańsk. Zenit zwyciężył 3-2 i jest w trochę lepszej sytuacji drugim spotkaniem.

WYWIAD Z KAROLEM KŁOSEM PO ZWYCIĘSTWIE PGE SKRY Z ZENITEM

PGE Skra pokonała Zenit Sankt Petersburg 3:1 i jest bliska awansu do półfinału Ligi Mistrzów CEV.

PGE SKRA BEŁCHATÓW - ZENIT SANKT PETERSBURG 3:1 [DECYDUJĄCE PIŁKI]

Fantastycznie zagrali zawodnicy PGE Skry w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów CEV. Zenit Sankt Petersburg pokonany 3:1!

WYWIAD Z RUBENEM SCHOTTEM PO MECZU TREFL - ZENIT

Po zakończeniu starcia Trefla Gdańsk z Zenitem Kazań z zawodnikiem polskiego zespołu rozmawiał Michał Łopaciński.

TREF GDAŃSK - ZENIT KAZAŃ 2:3 / PIŁKA MECZOWA

Trefl Gdańsk po fantastycznej walce uległ Zenitowi Kazań 2:3. Rewanż we wtorek, 19 marca. Transmisja w CANAL+ SPORT!

LIGA MISTRZYŃ CEV: CHEMIK POLICE POKONAŁ CSM BUKARESZT 3:2!

Stało się! Chemik Police odniósł pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzyń CEV! Mistrzynie Polski pokonały w Bukareszcie 3:2 miejscowy CSM.

CEZ KARLOVARSKO - ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 0:3 [PIŁKA MECZOWA]

Zgodnie z planem ZAKSA pokonała czeskie Karlovarsko 3-0 i zachowała nadzieje na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów CEV.