NEWSY Z TAGIEM:
MLS

MLS: Dziewiąta wygrana Philadelphia Union, grał Przybyłko
09.06.2019
Philadelphia Union wygrała u siebie z New York Red Bulls 3:2 w meczu Major League Soccer, rozegranym z soboty na niedzielę. Ekipa z Pensylwanii jest najlepszą drużyną Konferencji Wschodniej. więcej
MLS: Wygrana Philadelphia Union w Minnesocie. Grał Kacper Przybyłko
03.06.2019
Philadelphia Union wygrała na wyjeździe z Minnesota United 3:2 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gości, w których 90 minut rozegrał Kacper Przybyłko, było to ósme zwycięstwo w tym sezonie. więcej
MLS: Porażka Chicago Fire. Niecałe pół godziny gry Przemysława Frankowskiego
02.06.2019
Chicago Fire przegrali na wyjeździe z Atlantą United 0:2 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. W drużynie gości od 63. minuty grał Przemysław Frankowski. więcej
MLS: Sześć goli w meczu Chicago Fire w Waszyngtonie. Grał Przemysław Frankowski
30.05.2019
DC United zremisował u siebie z Chicago Fire 3:3 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Przemysław Frankowski, który ukarany został żółtą kartką. więcej
MLS: Wygrana San Jose Earthquakes w Toronto
27.05.2019
Toronto FC przegrał u siebie z San Jose Earthquakes 1:2 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla drużyny z Kanady był to piąty kolejny mecz bez zwycięstwa. więcej
MLS: Remis Red Bulls z Whitecaps
23.05.2019
Cztery gole zobaczyli kibice w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. New York Red Bulls zremisowali z Vanocuver Whitecaps 2:2. W 29. minucie na prowadzenie wyszli goście. więcej
MLS: Remis FC Dallas z Los Angeles FC
20.05.2019
Dwa gole, czerwoną kartkę i zmarnowany rzut karny zobaczyli kibice na Toyota Stadium w Teksasie. FC Dallas zremisował u siebie z Los Angeles FC 1:1 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. więcej
MLS: Wysoka porażka Chicago Fire. Cały mecz Frankowskiego
19.05.2019
Chicago Fire przegrali na wyjeździe z San Jose Earthquakes 1:4 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Przemysław Frankowski. więcej
MLS: Dziewiąta wygrana Los Angeles FC
17.05.2019
Los Angeles FC od początku sezonu prezentuje bardzo wysoką formę w amerykańskiej Major League Soccer. Drużyna z Kalifornii w czwartek pokonała FC Dallas 2:0, odnosząc dziewiąte zwycięstwo w rozgrywkach. więcej
MLS: Siódme zwycięstwo Seattle Sounders
16.05.2019
Seattle Sounders wygrali u siebie z Orlando City 2:1 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gospodarzy było to siódme zwycięstwo w sezonie. więcej
MLS: Siódme zwycięstwo DC United
13.05.2019
DC United pokonali u siebie Sporting Kansas City 1:0 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla drużyny ze stolicy było to siódme zwycięstwo w tym sezonie. więcej
MLS: Trzecie zwycięstwo Whitecaps
11.05.2019
Jednego gola zobaczyli kibice w piątkowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Vancouver Whitecaps pokonali u siebie Portland Timbers 1:0. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w dziewiątej minucie. więcej