NEWSY Z TAGIEM:
Manchester United

Solskjaer: Ciężko zaakceptować taki wynik
25.08.2019
Manchester United przegrał u siebie z Crystal Palace FC 1:2 w sobotnim meczu 3. kolejki Premier League. Ole Gunnar Solskjaer, menedżer "Czerwonych Diabłów", powiedział, że jego drużynie brakowało skuteczności w drugiej połowie. więcej
Premier League: Remis Manchesteru United z Wolverhampton
19.08.2019
Wolverhampton Wanderers zremisowało u siebie z Manchesterem United 1:1 (0:1) w jedynym poniedziałkowym meczu 2. kolejki Premier League.Przed przerwą jedynego gola na Molineux Stadium strzelił w 27. więcej
Alexis Sanchez przejdzie testy medyczne przed transferem do Interu?
19.08.2019
Alexis Sanchez nie zostanie w Manchesterze United. Napastnik ma zostać wypożyczony z Manchesteru United do Interu Mediolan. "Sky Sport Italia" donosi, że reprezentant Chile już we wtorek może przejść testy medyczne na San Siro. więcej
Solskjaer: Pogba zostanie w Manchesterze United
19.08.2019
Real Madryt i Juventus Turyn cały czas interesują się Paulem Pogbą. Menedżer Ole Gunnar Solskjaer jest jednak pewien, że środkowy pomocnik pozostanie w Manchesterze United. więcej
Dinamo Zagrzeb odrzuciło ofertę Manchesteru United za Olmo
12.08.2019
Dziennik "Sportske Novosti" poinformował, że Manchester United chciał pozyskać w letnim oknie transferowym Daniela Olmo. Oferta angielskiego klubu została odrzucona przez Dinamo Zagrzeb. więcej
Solskjaer: To dopiero początek sezonu
12.08.2019
- W przerwie uspokoiliśmy nerwy i szczególnie druga połowa w naszym wykonaniu była doskonała. To dopiero jednak początek sezonu i wciąż musimy ciężko pracować - powiedział Ole Gunnar Solskjaer podczas konferencji prasowej. więcej
Premier League: Manchester United rozbił Chelsea FC
11.08.2019
Manchester United wygrał na własnym boisku z Chelsea FC 4:0 (1:0) w inauguracyjnej kolejce Premier League.Do przerwy na Old Trafford gospodarze strzelili jednego gola. więcej