NEWSY Z TAGIEM:
liga rosyjska

Priemjer Liga: Derby Moskwy dla Lokomotiwu, grali Polacy
18.08.2019
Lokomotiw Moskwa wygrał na wyjeździe z Dynamo Moskwa 2:1 (1:1) w derbowym pojedynku rozegranym w ramach 6. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Na VTB Arena pierwszego gola strzelił Maximilian Philipp. więcej
Priemjer Liga: Pierwsza porażka FK Rostów
18.08.2019
FK Ufa pokonała u siebie FK Rostów 2:0 (1:0) w drugim niedzielnym spotkaniu szóstej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Obie bramki dla gospodarzy na Nieftianik Stadium zdobył Nigeryjczyk Sylvester Igboun. więcej
Priemjer Liga: Rubin pokonał skromnie Arsienał
18.08.2019
Rubin Kazań pokonał przed własną publicznością Arsienał Tuła 1:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym spotkaniu szóstej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył osiemnaście minut przed końcem Jewgienij Markow. więcej
Priemjer Liga: Bez goli nad Newą, krótki występ Michalaka
17.08.2019
Zenit Sankt Petersburg zremisował u siebie z Achmatem Grozny 0:0 w ostatnim sobotnim spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi. Na Gazprom Arena spotkanie na ławce rezerwowych rozpoczęli Damian Szymański oraz Konrad Michalak, który dopiero w doliczonym czasie gry zmienił Denisa Głuszakowa. więcej
Priemjer Liga: FK Krasnodar pokonał beniaminka i jest liderem
17.08.2019
FK Tambow uległ FK Krasnodar 0:2 (0:1) w drugim sobotnim spotkaniu szóstej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Prowadzenie nominalnym gościom na Mordowija Arenie w Sarańsku zapewnił już po dwóch minutach gry Brazylijczyk Wanderson, który wykończył indywidualną szarżę efektowną "podcinką" nad bramkarzem. więcej
Priemjer Liga: Urał przegrał z Krylją, grał Augustyniak
17.08.2019
Urał Jekaterynburg przegrał u siebie z Krylją Sowietow Samara 1:3 (0:1) w pierwszym sobotnim spotkaniu szóstej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Na Stadionie Centralnym całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Rafał Augustyniak. więcej
Priemjer Liga: Podział punktów w Orenburgu
16.08.2019
FK Orenburg zremisował przed własną publicznością z FK Soczi 1:1 (0:0) w jedynym piątkowym spotkaniu 6. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Gospodarze objęli prowadzenie minutę po przerwie, kiedy to Nikita Kalugin skierował niefortunnie piłkę do własnej bramki. więcej
Eliminacje LM: Ajax wyeliminował PAOK, grał Świderski
13.08.2019
Ajax Amsterdam pokonał u siebie PAOK Saloniki 3:2 (1:1) w rewanżowym spotkaniu trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz tych drużyn w Grecji zakończył się remisem 2:2. więcej
Djordjevic zamienił Zenit na Lokomotiw
13.08.2019
Luka Djordjevic został nowym zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa - potwierdził rosyjski klub. Napastnik podpisał umowę do czerwca 2023 roku.25-latek trafił do stołecznego zespołu z Zenitu St. więcej
Priemjer Liga: FK Rostów wygrał z Krylją, Wilusz na ławce
12.08.2019
FK Rostów wygrał u siebie z Krylją Sowietow Samara 1:0 (1:0) w jedynym poniedziałkowym spotkaniu piątej kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył dwanaście minut przed przerwą Eldor Shomurodov, który w polu karnym wykończył z kilku metrów dokładne zagranie Aleksieja Jonowa. więcej
Priemjer Liga: Spartak Moskwa pokonał Achmat Grozny, występ Michalaka
11.08.2019
Spartak Moskwa pokonał na wyjeździe Achmat Grozny 3:1 (2:0) w ostatnim niedzielnym meczu 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Na Akhmat-Arena dwa gole dla przyjezdnych strzelił Zelimkhan Bakajew. więcej
Priemjer Liga: Bez goli w starciu CSKA Moskwa z PFK Soczi
11.08.2019
Piłkarze CSKA Moskwa na własnym stadionie bezbramkowo zremisowali z PFK Soczi w niedzielnym meczu 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Podopieczni Wiktara Hanczarenki zanotowali pierwszy remis w tym sezonie, mają na koncie dziesięć punktów i zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli. więcej