NEWSY Z TAGIEM:
Liga Hiszpańska

Primera Division: Kapitalne gole Guedesa pogrążyły Betis
21.04.2019
Betis Sewilla uległ u siebie Valencia CF 1:2 (0:1) w ostatnim niedzielnym meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Benito Villamarin dwie efektowne bramki dla gości zdobył Goncalo Guedes. więcej
Primera Division: Villarreal CF pokonał CD Leganes
21.04.2019
Villarreal CF pokonał u siebie CD Leganes 2:1 (0:0) w czwartym niedzielnym meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio de la Ceramica prowadzenie gospodarzom zapewnił niespełna dwadzieścia minut po przerwie Carlos Bacca. więcej
Primera Division: Hat-trick Benzemy pogrążył Athletic
21.04.2019
Real Madryt pokonał przed własną publicznością Athletic Bilbao 3:0 (0:0) w trzecim niedzielnym meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Santiago Bernabeu wszystkie bramki dla "Królewskich" zdobył Karim Benzema. więcej
Primera Division: Getafe CF rozbiło Sevilla FC
21.04.2019
Getafe CF rozbiło przed własną publicznością Sevilla FC 3:0 (2:0) w drugim niedzielnym meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Coliseum Alfonso Perez dwubramkowe prowadzenie do przerwy gospodarzom zapewnili po strzałach z rzutów karnych Jaime Mata i Jorge Molina, który osiem minut po zmianie stron podwyższył z bliska, zdobywając swojego drugiego gola w tych zawodach. więcej
La Liga: Remis Levante UD z Espanyolem
21.04.2019
Cztery gole i czerwoną kartkę zobaczyli kibice w pierwszym niedzielnym meczu 33. kolejki hiszpańskiej La Liga. Levante UD zremisował u siebie z Espanyolem Barcelona 2:2 Goście objęli prowadzenie w 16. więcej
Alba: Chcemy wygrać wszystko
21.04.2019
FC Barcelona pokonała u siebie Real Sociedad San Sebastian 2:1 i utrzymała dziewięciopunktową przewagę w La Liga nad Atletico Madryt. Jordi Alba, zdobywca zwycięskiej bramki dla "Blaugrany", powiedział, że jego zespół chce zdobyć każde możliwe trofeum w tym sezonie. więcej
Primera Division: FC Barcelona pokonała Real Sociedad
20.04.2019
FC Barcelona pokonała u siebie Real Sociedad San Sebastian 2:1 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Camp Nou prowadzenie gospodarzom zapewnił tuż przed przerwą znakomitym uderzeniem głową Clement Lenglet. więcej
Primera Division: SD Eibar uległ Atletico
20.04.2019
SD Eibar uległ u siebie Atletico Madryt 0:1 (0:0) w drugim sobotnim meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Municipal de Ipurua losy konfrontacji rozstrzygnął dopiero pięć minut przed końcem rezerwowy Thomas Lemar. więcej
La Liga: Ważne zwycięstwo Celty
20.04.2019
Celta Vigo pokonała u siebie Girona FC 2:1 w pierwszym sobotnim meczu 33. kolejki hiszpańskiej La Liga. To bardzo ważne zwycięstwo dla podopiecznych Francisco Escriby w kontekście walki o utrzymanie. więcej