NEWSY Z TAGIEM:
Liga Hiszpańska

Simeone: Rozegraliśmy dobrą pierwszą połowę
19.08.2019
Atletico Madryt pokonało u siebie Getafe CF 1:0 w ostatnim meczu 1. kolejki hiszpańskiej La Liga. Diego Simeone, trener "Rojiblancos" był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w pierwszych trzech kwadransach. więcej
La Liga: Skromna wygrana Atletico z Getafe
18.08.2019
Atletico Madryt wygrało u siebie z Getafe CF 1:0 (1:0) w ostatnim meczu 1. kolejki La Liga. Zwycięskiego gola dla stołecznego klubu strzelił Alvaro Morata.Na Wanda Metropolitano sporo wydarzyło się już w pierwszej połowie. więcej
Zidane: Wygraliśmy na trudnym terenie i jesteśmy szczęśliwi
18.08.2019
Zinedine Zidane, trener Realu Madryt przyznał, że jest zadowolony z wygranej na wyjeździe z Celtą Vigo 3:1. Francuz zaznaczył, że Estadio Balaidos to trudny teren do zdobywania punktów. więcej
Primera Division: Osiem goli i remis beniaminka na Estadio de la Ceramica
17.08.2019
Villarreal CF zremisował przed własną publicznością z Granada CF 4:4 (1:1) w ostatnim sobotnim spotkaniu inauguracyjnej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. więcej
Primera Division: Celta Vigo słabsza od Realu Madryt
17.08.2019
Celta Vigo uległa u siebie Realowi Madryt 1:3 (0:1) w pierwszym sobotnim spotkaniu inauguracyjnej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio de Balaidos prowadzenie przyjezdnym zapewnił po strzale z kilku metrów Karim Benzema. więcej
Robles zamienił Malagę na Sewillę
17.08.2019
Alejandro Robles Garcia został nowym zawodnikiem Sevilla FC - poinformował klub z Andaluzji na swojej oficjalnej stronie. 20-letni prawy obrońca dołączył do ekipy z Primera Division na zasadzie transferu definitywnego z Malaga CF. więcej
FC Barcelona nawet cztery tygodnie bez Luisa Suareza
17.08.2019
Luis Suarez może nie zagrać nawet przez najbliższe cztery tygodnie - informuje kataloński dziennik "Mundo Deportivo". Urugwajczyk doznał urazu mięśniowego prawej nogi podczas piątkowej inauguracji nowego sezonu Primera Division w Bilbao. więcej
Valverde: Nie kontrolowaliśmy meczu
17.08.2019
- Nie zagraliśmy dobrze szczególnie pierwszej połowie. Nie kontrolowaliśmy meczu, chociaż  bardziej klarowne sytuacje były po naszej stronie - powiedział Ernesto Valverde podczas lo retencji prasowej. więcej
Primera Division: Cudowny gol Aduriza pogrążył Barcelonę
16.08.2019
Athletic Bilbao pokonał u siebie FC Barcelona 1:0 (0:0) w spotkaniu inaugurującym nowy sezon rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na San Mames losy konfrontacji rozstrzygnął minutę przed końcem Aritz Aduriz, popisując się fantastycznym uderzeniem "nożycami" z kilkunastu metrów. więcej
Hazard kontuzjowany, nie zagra w pierwszym ligowym meczu
16.08.2019
Real Madryt poinformował oficjalnie, że Eden Hazard zmaga się z urazem prawej łydki. Nie wiadomo jak długo pomocnik będzie musiał pauzować.Belga zabraknie w pierwszym ligowym meczu z Celtą Vigo. więcej
Wilfred Ndidi na celowniku Atletico Madryt
16.08.2019
Nigeryjski portal "Legit" poinformował, że Wilfred Ndidi z Leciester City znalazł się w kręgu zainteresowań Atletico Madryt. Włodarze ekipy "Rojiblancos" chcą, by reprezentant Nigerii na Wanda Metropolitano zastąpił Rodrigo, który latem tego roku przeniósł się do Manchesteru City. więcej
Messi opuści pierwszy ligowy mecz
16.08.2019
Lionel Messi nie zagra w pierwszym ligowym meczu w sezonie 2019/2020 - poinformował portal "Sport.es". Argentyńczyk ma problemy z łydką.Messi zmagał się z urazem już podczas przygotowań do nowego sezonu. więcej