O zmianie klubu przez Kembę Walkera spekuluje się już od ponad roku. Charlotte Hornets nie zamierzają go jednak wymienić, tylko podpisać z nim nowy kontrakt.
24.01.2019
Spekulowało się, że Eric Bailly może opuścić Manchester United w styczniowym okienku transferowym. Środkowy obrońca chce jednak zostać na Old Trafford - donosi "Daily Mail".
24.01.2019
Indiana Pacers odnieśli w środę cenne zwycięstwo z Toronto Raptors 110:106. Radość z wygranej popsuła jednak poważnie wyglądająca kontuzja kolana lidera drużyny Victora Oladipo.
24.01.2019
FC Barcelona przegrała w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Hiszpanii na wyjeździe z Sevillą 0:2. Gerard Pique, kapitan "Blaugrany", podkreślił, że jego zespół musi się szybko pozbierać i powalczyć o awans w rewanżu.
24.01.2019
FC Barcelona przegrała na wyjeździe z Sevillą 0:2 w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Hiszpanii. Ernesto Valverde, trener "Blaugrany", po spotkaniu przyznał, że nie żałuje tego, iż dał odpocząć kilku swoim kluczowym zawodnikom.
24.01.2019
Gonzalo Higuain w środę został oficjalnie zawodnikiem Chelsea Londyn. Napastnik powiedział, że jest podekscytowany na ponowną pracę z menedżerem Maurizio Sarrim.
24.01.2019
Houston Rockets pokonali na wyjeździe New York Knicks 114:110 w środowym meczu ligi NBA. Swój rekord punktowy w karierze ustanowił James Harden, który zdobył dla drużyny z Teksasu 61 "oczek".
24.01.2019
Los Angeles Clippers wygrali na wyjeździe z Miami Heat 111:99 w środowym meczu ligi NBA. Dobre spotkanie rozegrał Marcin Gortat. Polak przebywał na parkiecie przez 22 minuty, zdobył w tym czasie 10 punktów i zebrał osiem piłek na tablicach.
23.01.2019
Sevilla FC pokonała u siebie FC Barcelona 2:0 (0:0) w meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Króla. Rewanż odbędzie się za tydzień w stolicy Katalonii. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie gospodarzom zapewnił po niespełna godzinie gry Pablo Sarabia, który mocnym uderzeniem z woleja wykończył w polu karnym precyzyjne dośrodkowanie Holendra Quincy Promesa.
23.01.2019
Burton Albion FC uległ u siebie Manchesterowi City 0:1 (0:1) w rewanżowym meczu półfinałowym rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej. Na Pirelli Stadium goście objęli prowadzenie niespełna dwadzieścia minut przed przerwą.
23.01.2019
- Miło było tak dobrze zacząć rok. Mam nadzieję, że będzie to pomocne przed nowym sezonem - wyznał Max Fricke w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.
23.01.2019
Piłkarze Wisły Płock zremisowali z rosyjskim FK Ufa 0:0 w sparingowym spotkaniu rozegranym podczas zgrupowania na Cyprze. "Nafciarze" następny mecz na Wyspie Afrodyty rozegrają w czwartek.