Wysoka wygrana Legii w sparingu

Legia Warszawa pokonała w meczu sparingowym Clube Olimpico do Montijo 4:1. Mistrzowie Polski przebywają na zgrupowaniu w Portugalii.Trener Ricardo Sa Pinto w meczu kontrolnym z ekipą z trzeciej ligi portugalskiej sprawdził 23 zawodników.

Może być zadowolony z postawy swoich zawodników, którzy odnieśli wysoką wygraną.Przed przerwą "Wojskowi" strzelili dwa gole, a na listę strzelców wpisali się Kasper Hamalainen i William Remy. Kolejne dwie bramki legioniści zdobyli w końcówce spotkania za sprawą Salvadora Agry i Carlitosa.* * * * * *Legia Warszawa - Clube Olimpico do Montijo 4:1 (2:0)Bramki: Hamalainen 35, Remy 45, Agra 81, Carlitos 89 - Edino 88.I połowa: Majecki - Kucharczyk, Remy, Pazdan, Rocha - Astiz, Martins - Vesović, Hamalainen, Nagy - Kulenović.II połowa: Cierzniak - Stolarski, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Cafu, Antolić - Agra, Szymański, Karbownik (75' Praszelik) - Carlitos.(za legia.com)

24.06.2019
Gary Mackay-Steven został zawodnikiem New York City FC - poinformował klub z Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie. 28-letni skrzydłowy reprezentacji Szkocji parafował dwuletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku. więcej
24.06.2019
- Wyjeżdżam jako lepszy człowiek i lepszy zawodnik. Liczę na to, że krok, który stawiam będzie dobrym krokiem - wyznał Sebastian Szymański w rozmowie z serwisem Legii. więcej
24.06.2019
Cracovia pokonała NK Maribor 2:1 w poniedziałkowym sparingu rozegranym w Słowenii. Gole dla "Pasów" zdobyli w drugiej połowie Czech David Jablonsky oraz Serb Bojan Cecaric. więcej
24.06.2019
Dawid Pakulski przedłużył kontrakt z Zagłębiem Lubin - poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. 20-letni pomocnik parafował z popularnymi "Miedziowymi" trzyletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku. więcej