Wysoka wygrana Legii w sparingu

Legia Warszawa pokonała w meczu sparingowym Clube Olimpico do Montijo 4:1. Mistrzowie Polski przebywają na zgrupowaniu w Portugalii.Trener Ricardo Sa Pinto w meczu kontrolnym z ekipą z trzeciej ligi portugalskiej sprawdził 23 zawodników.

Może być zadowolony z postawy swoich zawodników, którzy odnieśli wysoką wygraną.Przed przerwą "Wojskowi" strzelili dwa gole, a na listę strzelców wpisali się Kasper Hamalainen i William Remy. Kolejne dwie bramki legioniści zdobyli w końcówce spotkania za sprawą Salvadora Agry i Carlitosa.* * * * * *Legia Warszawa - Clube Olimpico do Montijo 4:1 (2:0)Bramki: Hamalainen 35, Remy 45, Agra 81, Carlitos 89 - Edino 88.I połowa: Majecki - Kucharczyk, Remy, Pazdan, Rocha - Astiz, Martins - Vesović, Hamalainen, Nagy - Kulenović.II połowa: Cierzniak - Stolarski, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Cafu, Antolić - Agra, Szymański, Karbownik (75' Praszelik) - Carlitos.(za legia.com)

21.04.2019
- Sezon dopiero się rozpoczął i cały czas musimy poszukiwać optymalnych rozwiązań na przyszłość - wyznał Maksym Drabik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi. więcej
21.04.2019
Cardiff City FC uległ u siebie Liverpool FC 0:2 (0:1) w niedzielnym meczu 35. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Zagrożeni degradacją "Bluebirds" blisko godzinę dzielnie stawiali opór faworyzowanym "The Reds". więcej
21.04.2019
Piłkarze PSV Eindhoven pokonali u siebie ADO Den Haag 3:1 (1:0) w trzecim niedzielnym meczu 31. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na Philips Stadion prowadzenie gospodarzom zapewnił po dwudziestu minutach gry Denzel Dumfries, który przebojową szarżę w polu karnym rywali zakończył skutecznym uderzeniem w długi róg. więcej
21.04.2019
Real Madryt pokonał przed własną publicznością Athletic Bilbao 3:0 (0:0) w trzecim niedzielnym meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Santiago Bernabeu wszystkie bramki dla "Królewskich" zdobył Karim Benzema. więcej
21.04.2019
Menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer nie krył rozczarowania wyjazdową porażką z Evertonem 0:4 (0:2) w pierwszym niedzielnym meczu 35. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. więcej