Wielka wymiana między Spurs i Raptors

San Antonio Spurs i Toronto Raptors osiągnęli porozumienie w sprawie wymiany swoich czołowych zawodników. Do Kanady trafi m.in. Kawhi Leonard, natomiast do Teksasu przeniesie się DeMar DeRozan - poinformował Adrian Wojnarowski, dziennikarz "ESPN".

Kończy się saga dotycząca MVP finałów z 2014 roku. Leonard był zdecydowany na odejście z Ostróg. Koniecznie chciał trafić do Los Angeles Lakers, a trafi jednak do Raptors. Razem z nim do drużyny z Kanady przejdzie Danny Green. Natomiast do Spurs trafi przede wszystkie DeMar DeRozan, który nie jest z tego powodu zadowolony. Oprócz niego Ostrogi zyskają Jakoba Poeltla oraz wybór w pierwszej rundzie draftu w 2019 roku. Jest to dość ryzykowny ruch ze strony klubu z Toronto, ponieważ kontrakt Leonarda jest ważny jeszcze przez rok, a następnie będzie on wolnym agentem. Natomiast DeRozan ma umowę do 2021 roku.

13.12.2018
Łudogorec Razgrad zremisował u siebie z FC Zurych 1:1 (1:1) w meczu szóstej kolejki grupy A rozgrywek Ligi Europy. Na obiekcie mistrzów Bułgarii, którzy już wcześniej pozbawili się szans na awans do fazy pucharowej, w podstawowym składzie gospodarzy wystąpili Jacek Góralski oraz Jakub Świerczok. więcej
13.12.2018
Rapid Wiedeń pokonał przed własną publicznością Glasgow Rangers 1:0 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy G rozgrywek Ligi Europy. Na Allianz Stadion losy konfrontacji rozstrzygnął sześć minut przed końcem płaskim strzałem w długi róg Dejan Ljubicic. więcej
13.12.2018
Sevilla FC rozbiła u siebie FK Krasnodar 3:0 (2:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy J rozgrywek Ligi Europy. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnił po zaledwie dziesięciu minutach gry Francuz Wissam Ben Yedder. więcej
13.12.2018
Besiktas Stambuł uległ u siebie Malmoe FF 0:1 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy I rozgrywek Ligi Europy. Na Vodafone Stadyumu zwycięskiego gola dla gości strzelił sześć minut po zmianie stron Marcus Antonsson. więcej
13.12.2018
PAOK Saloniki uległ u siebie BATE Borysów 1:3 (0:3) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy L rozgrywek Ligi Europy. Na Stadio Toumbas jeszcze przed przerwą do siatki gospodarzy trafiali Maksim Skawysz oraz dwukrotnie Mikałaj Sihniewicz, który po zmianie stron został również ukarany czerwoną kartką. więcej