Wesley Moraes na celowniku Arsenalu

Wesley Moraes może trafić do Premier League. Napastnikiem Club Brugge mocno interesuje się Arsenal Londyn - donosi "The Sun". Wysoko ocenianym Brazylijczykiem interesuje się kilka europejskich klubów.

Wśród nich wymieniane są m.in. Fiorentina oraz Valencia. Teraz do wyścigu o jego sprowadzenie włączyli się także "Kanonierzy". 22-latek swoją grę w Europie zaczął w słowackim Trenczynie. W tym sezonie prezentuje bardzo wysoką formę w Club Brugge. Według brytyjskiego dziennik, bardzo mocno interesuje się nim Unai Emery, menedżer Arsenalu. Z jego drużyny po zakończeniu sezonu odejdzie najpewniej Danny Welbeck, dlatego szukany jest dla niego odpowiedni następca.

13.12.2018
Łudogorec Razgrad zremisował u siebie z FC Zurych 1:1 (1:1) w meczu szóstej kolejki grupy A rozgrywek Ligi Europy. Na obiekcie mistrzów Bułgarii, którzy już wcześniej pozbawili się szans na awans do fazy pucharowej, w podstawowym składzie gospodarzy wystąpili Jacek Góralski oraz Jakub Świerczok. więcej
13.12.2018
Rapid Wiedeń pokonał przed własną publicznością Glasgow Rangers 1:0 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy G rozgrywek Ligi Europy. Na Allianz Stadion losy konfrontacji rozstrzygnął sześć minut przed końcem płaskim strzałem w długi róg Dejan Ljubicic. więcej
13.12.2018
Sevilla FC rozbiła u siebie FK Krasnodar 3:0 (2:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy J rozgrywek Ligi Europy. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnił po zaledwie dziesięciu minutach gry Francuz Wissam Ben Yedder. więcej
13.12.2018
Besiktas Stambuł uległ u siebie Malmoe FF 0:1 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy I rozgrywek Ligi Europy. Na Vodafone Stadyumu zwycięskiego gola dla gości strzelił sześć minut po zmianie stron Marcus Antonsson. więcej
13.12.2018
PAOK Saloniki uległ u siebie BATE Borysów 1:3 (0:3) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy L rozgrywek Ligi Europy. Na Stadio Toumbas jeszcze przed przerwą do siatki gospodarzy trafiali Maksim Skawysz oraz dwukrotnie Mikałaj Sihniewicz, który po zmianie stron został również ukarany czerwoną kartką. więcej