Watford FC che pozyskać Bena Fostera

Według informacji dziennika "The Sun", włodarze Watford FC są poważnie zainteresowani pozyskaniem Bena Fostera. Bramkarz od 2012 roku jest zawodnikiem West Bromwich Albion, ale wszystko wskazuje na to, że przeniesie się na Vicarage Road.

Za jego pozyskanie ekipa "Szerszeni" chce zaoferować 10 milionów euro. Foster w przeszłości był zawodnikiem takich zespołów jak Birmingham City, Manchester United, Stoke City czy Bristol City. W minionym sezonie Anglik wystąpił w 37 meczach angielskiej ekstraklasy.

23.09.2018
FC Barcelona zremisowała na własnym boisku z Gironą 2:2 w ostatnim niedzielnym meczu piątej kolejki Primera Division. Mistrzowie Hiszpanii od 35. minuty grali w osłabieniu. więcej
23.09.2018
Betis Sewilla zremisował u siebie z Athletic Bilbao 2:2 (0:2) w przedostatnim niedzielnym meczu piątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Benito Villamarin prowadzenie "Los Leones" zapewnił z bliska po siedmiu minutach gry Inaki Williams. więcej
23.09.2018
W niedzielnym meczu 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok pokonała na wyjeździe Górnika Zabrze 3:1 (0:1). Trener gości Ireneusz Mamrot podkreśla, że jego podopieczni zagrali dwie różne połowy. więcej
23.09.2018
Philadelphia Union pokonała u siebie Sporting Kansas City 2:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu rozgrywek Major League Soccer. Na Talen Energy Stadium prowadzenie miejscowym zapewnił niespełna dwadzieścia minut przed końcem Jay Simpson. więcej
23.09.2018
- Graliśmy o pełną pulę, ale nie do końca było to widać. Nie będę mówił czy to zbyt wysoki wynik czy nie. Ważne jest to, aby wyciągnąć wnioski z tej porażki - powiedział Waldemar Fornalik podczas konferencji prasowej. więcej