US Open Cup: Zwycięstwo po dogrywce FC Cincinnati, bronił Tytoń

FC Cincinnati pokonał u siebie po dogrywce Louisville City 2:1 (1:1, 1:1) w środowym meczu 1/16 finału rozgrywek Lamar Hunt US Open Cup. Na Nippert Stadium całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Przemysław Tytoń.

Byłego reprezentanta Polski kwadrans przed przerwą zaskoczył pochodzący z Zimbabwe Lucky Mkosana. Siedem minut wcześniej prowadzenie ekipie z Ohio zapewnił Nigeryjczyk Fanendo Adi. Losy konfrontacji rozstrzygnął w trzynastej minucie pierwszej części dogrywki Gambijczyk Kekuta Manneh. * * * * * *FC Cincinnati - Louisville City 2:1 (1:1, 1:1) Bramki: Adi 30, Manneh 103 - Mkosana 30.
Tagi: sport news

20.07.2019
FK Rostów zremisował u siebie ze Spartakiem Moskwa 2:2 (1:1) w ostatnim sobotnim spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi. Całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy obserwował Maciej Wilusz. więcej
20.07.2019
Broniący tytułu Piast Gliwice zremisował przed własną publicznością z Lechem Poznań 1:1 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. więcej
20.07.2019
Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk nie krył zawodu po przegranej ze Śląskiem Wrocław 0:1 (0:0) w sobotnim meczu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. więcej