Tunezja towarzysko pokonała Chorwację

Reprezentacja Tunezji pokonała Chorwację 2:1 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Stadium NK Varteks w Varazdin. Przyjezdni objęli prowadzenie w 16. minucie spotkania.

Wówczas Anice Badri wykorzystał dośrodkowanie Youssefa Msaknia i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali. Po zmianie stron gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 47. minucie Bruno Petkovic dzięki zagraniu Milana Badelja trafił w lewy dolny róg bramki. Gola na wagę zwycięstwa Tunezji strzelił 70. minucie Naim Sliti, który skutecznie egzekwował rzut karny. Dla podopiecznych Alaina Giresse to ostatni sprawdzian przed ich występem na tegorocznej edycji Pucharu Narodów Afryki, która startuje 21 czerwca. W grupie E zmierzą się z Mali, Mauretanią oraz Angolą.* * * * * * Chorwacja - Tunezja 1:2 (0:1) Bramki: Petkovic 47 - Badri 16, Sliti 70-karny.

15.06.2019
Janusz Kołodziej wygrał sobotnią Grand Prix Czech. Trzykrotny indywidualny mistrz Polski po raz pierwszy w karierze triumfował w turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Świata. więcej
15.06.2019
- Są rozpoczęte tematy, które mogą się rozstrzygnąć na dniach. Nie jest tak, że czekamy do ostatniej chwili z nabywaniem zawodników - wyznał Waldemar Fornalik w rozmowie z oficjalnym serwisem Piasta Gliwice. więcej
15.06.2019
SSC Napoli prowadzi zaawansowane negocjacje z Realem Madryt w sprawie transferu Jamesa Rodrigueza - informuje "Radio CRC". 27-letni rozgrywający reprezentacji Kolumbii w ekipie z Kampanii ma szansę zarobić dziesięć milionów euro rocznie. więcej
15.06.2019
Sevilla CF rozważa sprzedaż Simona Kjaera do Fenerbahce Stambuł - informuje hiszpański dziennik "Marca". 30-letni reprezentant Danii nie znajduje uznania w oczach Julena Lopeteguiego, który niedawno podjął się pracy w ekipie z Andaluzji. więcej
15.06.2019
Karol Dybowski został wypożyczony do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza - poinformował Piast Gliwice na swojej oficjalnej stronie. 22-letni bramkarz ma występować w pierwszoligowym zespole do końca najbliższego sezonu. więcej