Tunezja towarzysko pokonała Chorwację

Reprezentacja Tunezji pokonała Chorwację 2:1 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Stadium NK Varteks w Varazdin. Przyjezdni objęli prowadzenie w 16. minucie spotkania.

Wówczas Anice Badri wykorzystał dośrodkowanie Youssefa Msaknia i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali. Po zmianie stron gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 47. minucie Bruno Petkovic dzięki zagraniu Milana Badelja trafił w lewy dolny róg bramki. Gola na wagę zwycięstwa Tunezji strzelił 70. minucie Naim Sliti, który skutecznie egzekwował rzut karny. Dla podopiecznych Alaina Giresse to ostatni sprawdzian przed ich występem na tegorocznej edycji Pucharu Narodów Afryki, która startuje 21 czerwca. W grupie E zmierzą się z Mali, Mauretanią oraz Angolą.* * * * * * Chorwacja - Tunezja 1:2 (0:1) Bramki: Petkovic 47 - Badri 16, Sliti 70-karny.

19.08.2019
Leicester City zremisował na wyjeździe z Chelsea Londyn 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Brendan Rodgers, menedżer "Lisów", był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych, zwłaszcza w drugiej połowie. więcej
19.08.2019
Chelsea Londyn zremisowała u siebie z Leicester City 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Frank Lampard, menedżer "The Blues", powiedział, że jego zespół musi w kolejnych spotkaniach poprawić skuteczność. więcej
19.08.2019
Atletico Madryt pokonało u siebie Getafe CF 1:0 w ostatnim meczu 1. kolejki hiszpańskiej La Liga. Diego Simeone, trener "Rojiblancos" był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w pierwszych trzech kwadransach. więcej
19.08.2019
Atlanta United pokonała na wyjeździe Portland Timbers 2:0 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gości była to trzecia wygrana z rzędu. więcej
18.08.2019
Atletico Madryt wygrało u siebie z Getafe CF 1:0 (1:0) w ostatnim meczu 1. kolejki La Liga. Zwycięskiego gola dla stołecznego klubu strzelił Alvaro Morata.Na Wanda Metropolitano sporo wydarzyło się już w pierwszej połowie. więcej