Tottenham chce ponownie rozmawiać z Christianem Eriksenem o przedłużeniu kontraktu

Tottenham Hotspur ma nadzieję, na wznowienie rozmów z Christianem Eriksenem w sprawie przedłużenia kontraktu - donosi "Daily Star". Obecna umowa środkowego pomocnika obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

Spekuluje się, że reprezentant Danii najpewniej odejdzie latem z klubu z północnego Londynu. Nie można jednak wykluczyć, że zawodnik przedłuży swoją umowę, na co bardzo liczy menedżer "Kogutów". Do tej pory jednak strony nie doszły do porozumienia. - Mam nadzieję i chcę, aby Christian był z nami w przyszłości. Uważam, że obie strony są otwarte na rozmowy i zobaczymy, co się wydarzy - powiedział Pochettino, cytowany przez "Sky Sports". - Wiem, że jesteśmy blisko końca sezonu, więc jest dużo czasu na rozmowy. Najważniejsze dla niego, a także dla pozostałych zawodników, jest teraz koncentracja na osiągnięciu tego, czego chcemy. Przed nami wiele rzeczy i musimy skoncentrować się tylko na nich - podkreślił argentyński szkoleniowiec. Eriksen w obecnym sezonie wystąpił w 44 meczach Tottenhamu we wszystkich rozgrywkach. 27-latek strzelił w nich dziewięć goli i zanotował 17 asyst.

19.08.2019
Leicester City zremisował na wyjeździe z Chelsea Londyn 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Brendan Rodgers, menedżer "Lisów", był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych, zwłaszcza w drugiej połowie. więcej
19.08.2019
Chelsea Londyn zremisowała u siebie z Leicester City 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Frank Lampard, menedżer "The Blues", powiedział, że jego zespół musi w kolejnych spotkaniach poprawić skuteczność. więcej
19.08.2019
Atletico Madryt pokonało u siebie Getafe CF 1:0 w ostatnim meczu 1. kolejki hiszpańskiej La Liga. Diego Simeone, trener "Rojiblancos" był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w pierwszych trzech kwadransach. więcej
19.08.2019
Atlanta United pokonała na wyjeździe Portland Timbers 2:0 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gości była to trzecia wygrana z rzędu. więcej
18.08.2019
Atletico Madryt wygrało u siebie z Getafe CF 1:0 (1:0) w ostatnim meczu 1. kolejki La Liga. Zwycięskiego gola dla stołecznego klubu strzelił Alvaro Morata.Na Wanda Metropolitano sporo wydarzyło się już w pierwszej połowie. więcej