Toni Kroos przedłużył kontrakt z Realem Madryt

Koniec spekulacji na temat przyszłości Toniego Kroosa. Real Madryt podpisał ze środkowym pomocnikiem nowy czteroletni kontrakt - poinformowano w oficjalnym komunikacie.

Niemiec występuje na Santiago Bernabeu od 2015 roku, kiedy został sprowadzony z Bayernu Monachium. Media spekulowały, że latem przeniesie się do innego klubu, a bardzo mocno interesował się nim m.in. Paris Saint-Germain. "Królewscy" zdecydowali się jednak podpisać z nim nowy czteroletni kontrakt. To oznacza, że mimo planowej wielkiej przebudowy drużyny, 29-latek dalej będzie grał na Santiago Bernabeu. Kroos w zakończonym sezonie wystąpił w 43 meczach Realu Madryt we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich jednego gola i zanotował sześć asyst.

19.08.2019
Leicester City zremisował na wyjeździe z Chelsea Londyn 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Brendan Rodgers, menedżer "Lisów", był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych, zwłaszcza w drugiej połowie. więcej
19.08.2019
Chelsea Londyn zremisowała u siebie z Leicester City 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Frank Lampard, menedżer "The Blues", powiedział, że jego zespół musi w kolejnych spotkaniach poprawić skuteczność. więcej
19.08.2019
Atletico Madryt pokonało u siebie Getafe CF 1:0 w ostatnim meczu 1. kolejki hiszpańskiej La Liga. Diego Simeone, trener "Rojiblancos" był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w pierwszych trzech kwadransach. więcej
19.08.2019
Atlanta United pokonała na wyjeździe Portland Timbers 2:0 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gości była to trzecia wygrana z rzędu. więcej
18.08.2019
Atletico Madryt wygrało u siebie z Getafe CF 1:0 (1:0) w ostatnim meczu 1. kolejki La Liga. Zwycięskiego gola dla stołecznego klubu strzelił Alvaro Morata.Na Wanda Metropolitano sporo wydarzyło się już w pierwszej połowie. więcej