Ten Hag: Pragniemy kolejnego niezapomnianego meczu

Szkoleniowiec Ajaksu Amsterdam Erik ten Hag zachowuje wiarę w awans do półfinału rozgrywek Ligi Mistrzów. Czterokrotni triumfatorzy Klubowego Pucharu Europy w pierwszym starciu z Juventusem Turyn zremisowali przed własną publicznością 1:1.

- Musimy zdobyć gole i ponownie przekroczyć nasze granice, wiemy to wszystko - wyznał Ten Hag dla stacji "Sky Sports Italia". - Pokazaliśmy już, że możemy to zrobić, jeśli będziemy dobrze grać. Juventus różni się jednak od Realu. To inna kultura futbolu - podkreślił opiekun wicemistrzów Holandii. - Kontrolowaliśmy mecz w minionym tygodniu, ale nie udało nam się zdobyć więcej niż jednego gola. Spodziewam się, że trener Massimiliano Allegri wprowadzi pewne zmiany i będzie się bronił głębiej, więc musimy zagrać lepiej i przekroczyć nasze ograniczenia - stwierdził szkoleniowiec Ajaksu. - Gra w fazie grupowej i wyeliminowanie Realu Madryt było cudowne, ale pragniemy kolejnego niezapomnianego meczu. Mamy więcej pewności siebie i lepszą mentalność. Nie potrzebujemy dodatkowej motywacji przed takim spotkaniem - dodał Erik ten Hag.

21.04.2019
SBV Excelsior zremisował u siebie z Willem II Tilburg 1:1 (0:1) w pierwszym niedzielnym meczu 31. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na Stadion Woudestein w Rotterdamie prowadzenie przyjezdnym zapewnił po szesnastu minutach gry Renato Tapia. więcej
21.04.2019
John Stones ma ważny kontrakt z Manchesterem City do końca czerwca 2022 roku. "Obywatele" chcą jednak przedłużyć umowę ze środkowym obrońcą na kolejne lata - donosi "Daily Mirror". więcej
21.04.2019
New York Red Bulls są bliscy zatrudnienia nowego trenera. Tym w przyszłym tygodniu ma zostać Thierry Henry - donosi "Sky Sports". Strony rozmawiały w ostatnich dniach na temat ewentualnej współpracy. więcej
21.04.2019
Cztery gole i czerwoną kartkę zobaczyli kibice w pierwszym niedzielnym meczu 33. kolejki hiszpańskiej La Liga. Levante UD zremisował u siebie z Espanyolem Barcelona 2:2 Goście objęli prowadzenie w 16. więcej
21.04.2019
FC Barcelona pokonała u siebie Real Sociedad San Sebastian 2:1 i utrzymała dziewięciopunktową przewagę w La Liga nad Atletico Madryt. Jordi Alba, zdobywca zwycięskiej bramki dla "Blaugrany", powiedział, że jego zespół chce zdobyć każde możliwe trofeum w tym sezonie. więcej