Sparing: Zwycięstwo Legii z CD Mafra

Legia Warszawa pokonała portugalski klub CD Mafra 2:1 (1:1) w meczu sparingowym rozegranym w ramach obozu przygotowawczego w portugalskiej Troi."Wojskowi" objęli prowadzenie w tym starciu w 29.

minucie. Wówczas William Remy dopadł do futbolówki zagranej z rzutu rożnego i uderzeniem z bliskiej odległości umieścił ją w siatce. Dwie minuty później rywale Legii zdołali doprowadzić do wyrównania. Flavio Silva zdecydował się na przeprowadzenie akcji indywidualnej i precyzyjnym strzałem w długi róg pokonał Radosława Cierzniaka. Bramkę na wagę zwycięstwa warszawskiej drużyny zdobył w 88. minucie Carlitos, który wykorzystał dośrodkowanie Pawła Stolarskiego i z łatwością wpakował ją do siatki. Podopieczni Ricardo Sa Pinto w czwartym sparingu rozegranym w czasie przygotowań do rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy zanotowali trzecie zwycięstwo.* * * * * *CD Mafra - Legia Warszawa 1:2 (0:0)Bramki: Silva 31 - Remy 29, Carlitos 88. Cierzniak (Majecki 68) - Kucharczyk (Stolarski 68), Remy (Wieteska 68), Jędrzejczyk (Pazdan 68), Hlousek (Rocha 68) - Cafu (Astiz 81), Martins (Antolić 68) - Vesović (Agra 46), Szymański (Radović 81), Nagy (Hamalainen 68) - Kulenović (Carlitos 46).(za legia.com).

24.06.2019
Gary Mackay-Steven został zawodnikiem New York City FC - poinformował klub z Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie. 28-letni skrzydłowy reprezentacji Szkocji parafował dwuletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku. więcej
24.06.2019
- Wyjeżdżam jako lepszy człowiek i lepszy zawodnik. Liczę na to, że krok, który stawiam będzie dobrym krokiem - wyznał Sebastian Szymański w rozmowie z serwisem Legii. więcej
24.06.2019
Cracovia pokonała NK Maribor 2:1 w poniedziałkowym sparingu rozegranym w Słowenii. Gole dla "Pasów" zdobyli w drugiej połowie Czech David Jablonsky oraz Serb Bojan Cecaric. więcej
24.06.2019
Dawid Pakulski przedłużył kontrakt z Zagłębiem Lubin - poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. 20-letni pomocnik parafował z popularnymi "Miedziowymi" trzyletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku. więcej