Sparing: Porażka Lecha Poznań z Etyrem Wielkie Tyrnowo

Lech Poznań przegrał z bułgarskim klubem Etyr Wielkie Tyrnowo 1:3 (0:2) w pierwszym meczu sparingowym rozegranym w ramach zgrupowania w Turcji. Zespół z Turcji zdobył pierwszą bramkę już w 5.

minucie. Wówczas Veljko Batrović uderzał w dalszy róg bramki i zdołał pokonać Matusa Putnockiego. W 40. minucie Etyr powiększył przewagę za sprawą trafienia Milcho Angelova, Po zmianie stron rywale Lecha strzelili trzeciego gola - w 74. minucie na listę strzelców wpisał się Daniel Mladenov. Jedyne trafienie dla poznańskiej drużyny zanotował Filip Marchwiński, który w 90. minucie wykorzystał błąd obrońców i pewnym uderzeniem umieścił futbolówkę w siatce. Pierwszy mecz w LOTTO Ekstraklasie "Kolejorz" rozegra 8 lutego, a jego rywalem będzie Zagłębie Lubin. * * * * * *Etyr Wielkie Tyrnowo - Lech Poznań 3:1 (2:0)Bramki: Batrović 5, Angelov 40, Mladenov 74 - Marchwiński 90.

18.02.2019
Athletic Bilbao pokonał na wyjeździe SD Huesca 1:0 w jedynym poniedziałkowym spotkaniu 24. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio El Alcoraz o sukcesie "Los Leones" zdecydował Raul Garcia, który wykorzystał rzut karny po niespełna dwudziestu minutach gry. więcej
18.02.2019
Chelsea Londyn przegrała u siebie z Manchesterem United 0:2 (0:2) w ostatnim meczu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Anglii. Na Stamford Bridge kapitalne zawody rozgrywał Paul Pogba. więcej
18.02.2019
Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk nie ukrywał radości po zwycięstwie u siebie nad Śląskiem Wrocław 1:0 (1:0) w meczu zamykającym zmagania 22. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
18.02.2019
Trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka był mocno zawiedziony poniedziałkową przegraną w Krakowie z Wisłą 0:1 na zakończenie 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy. więcej
18.02.2019
Dienis Czeryszew został pełnoprawnym zawodnikiem Valencia CF - poinformował w poniedziałek hiszpański dziennik "Marca". 28-letni skrzydłowy reprezentacji Rosji został wykupiony z Villarreal CF, z którego dotychczas był jedynie wypożyczony. więcej