Soriano nowym napastnikiem VVV-Venlo

Elia Soriano został nowym zawodnikiem VVV-Venlo - poinformował klub z Eredivisie na swojej oficjalnej stronie. 29-letni napastnik związał się z ekipą z Limburgii roczną umową, obowiązującą do końca czerwca 2020 roku.

Zawarte porozumienie zakłada jednak możliwość kontynuowania współpracy przez kolejne dwanaście miesięcy. Soriano ostatni sezon spędził w Koronie Kielce. Brat ośmiokrotnego reprezentanta Włoch (Roberto) zaliczył w sumie 33 spotkania w LOTTO Ekstraklasie, strzelając w nich czternaście bramek. VVV-Venlo zakończyło sezon 2018/19 na dwunastym miejscu w tabeli Eredivisie.

18.08.2019
Xherdan Shaqiri rozważa możliwość opuszczenia Liverpoolu - donosi "Langenthaler Tagblatt". Reprezentantem Szwajcarii, według niektórych mediów, interesują się francuskie AS Monaco oraz tureckie Galatasaray Stambuł. więcej
18.08.2019
Liam Morrison został nowym zawodnikiem Bayernu Monachium - poinformowali mistrzowie Niemiec na swojej oficjalnej stronie. Zaledwie szesnastoletni obrońca dołączył do ekipy z Bawarii z Celtiku Glasgow. więcej
18.08.2019
Rubin Kazań pokonał przed własną publicznością Arsienał Tuła 1:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym spotkaniu szóstej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył osiemnaście minut przed końcem Jewgienij Markow. więcej
18.08.2019
Fortuna Sittard uległa u siebie Willem II Tilburg 2:3 (1:3) w pierwszym niedzielnym spotkaniu trzeciej kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Dwubramkowe prowadzenie gościom do przerwy zapewnili po uderzeniach głową Grecy Marios Vrousai oraz Vangelis Pavlidis, który wykorzystał także rzut karny. więcej
18.08.2019
Menedżer Liverpool FC Juergen Klopp nie krył zadowolenia po wygranej na wyjeździe z Southampton FC 2:1 w sobotnim meczu drugiej kolejki rozgrywek Premier League. więcej