Solskjaer: Nasz występ nie był godny Manchesteru United

Menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer nie krył rozczarowania wyjazdową porażką z Evertonem 0:4 (0:2) w pierwszym niedzielnym meczu 35. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.

Na Goodison Park prowadzenie ekipie z Liverpoolu zapewnił po niespełna kwadransie gry efektownym uderzeniem "nożycami" z kilku metrów Brazylijczyk Richarlison. Siedemnaście minut przed przerwą skutecznie przymierzył z dystansu Islandczyk Gylfi Sigurdsson, a jedenaście minut po zmianie stron kapitalnym wolejem zza linii pola karnego podwyższył Francuz Lucas Digne. "Czerwone Diabły" dobił jeszcze osiem minut później Theo Walcott, wykorzystując sytuację sam na sam po zagraniu Sigurdssona. Dwudziestokrotni mistrzowie Anglii doznali w ten sposób trzeciej z rzędu wyjazdowej ligowej porażki i pozostali na szóstej lokacie w klasyfikacji. - Musimy prosić fanów o wybaczenie. Nasz występ nie był godny Manchesteru United - wyznał Solskjaer dla oficjalnego serwisu klubu z Old Trafford. - Trudno to wszystko opisać, ponieważ było bardzo źle. Rozbili nas pod każdym względem. Minęło 85 minut zanim oddaliśmy celny strzał. To nie mogło wystarczyć i dobrze o tym wiemy - podkreślił Norweg. - Fani nawet przy 0:4 nie buczeli na nas i nie przestali nas wspierać. Jestem pewien, że podobnie zachowają się w środę wieczorem. Teraz od nas tylko zależy, czy będziemy gotowi - dodał Solskjaer, nawiązując do zbliżających derbów z "The Citizens".

19.05.2019
Trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot był mocno rozczarowany przegraną w Gdańsku z Lechią 0:2 w meczu 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zespół z Podlasia ukończył sezon 2018/19 na piątym miejscu w tabeli. więcej
19.05.2019
Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył satysfakcji po wygranej u siebie z Jagiellonią Białystok 2:0 w meczu 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zespół z Trójmiasta ukończył sezon 2018/19 na trzecim miejscu w tabeli. więcej
19.05.2019
Betard Sparta Wrocław rozbiła u siebie Get Well Toruń 54:36 w drugim niedzielnym zaległym meczu rozgrywek PGE Ekstraligi. Podopieczni Dariusza Śledzia po drugim zwycięstwie w sezonie umocnili się na szóstym miejscu w tabeli. więcej
19.05.2019
Trener Zagłębia Lubin Ben van Dael nie miał większych zastrzeżeń pod adresem swoich podopiecznych po remisie w Warszawie z Legią 2:2 w meczu 37. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
19.05.2019
Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković nie krył rozczarowania po remisie z Zagłębiem Lubin 2:2 w meczu 37. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Stołeczna drużyna z Łazienkowskiej zakończyła sezon 2018/19 na drugim miejscu w tabeli i zagra dzięki temu w eliminacjach Ligi Europy. więcej