Runjaic: Pokazaliśmy dobrą grę

Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaic z dużym spokojem przyjął wygraną w Gdańsku z Lechią 3:1 w środowym meczu 20. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Zamykający klasyfikację "Portowcy" odnieśli w ten sposób dopiero trzecie w tym sezonie zwycięstwo.

- Na pewno było to zasłużone zwycięstwo. Pokazaliśmy, podobnie jak w poprzednich meczach, dobrą grę - podkreślił Runjaic dla oficjalnego serwisu klubu z Pomorza Zachodniego. - To nie było jednak wszystko, bo oprócz tego również walczyliśmy, dobrze rozgrywaliśmy piłkę. Cieszę się, że w końcu udało nam się wygrać. Każdy może sobie wyobrazić, że poprzednie tygodnie i miesiące nie były dla nas przyjemne - stwierdził Niemiec. - Wiemy o tym, że nie mamy dużo czasu, następny mecz w już sobotę, więc nie możemy długo myśleć o tym, co się działo. Od jutra koncentrujemy się na następnym spotkaniu z Arką Gdynia - podsumował Runjaic. (za pogonszczecin.pl)
Tagi: ekstraklasa

19.01.2019
Celta Vigo uległa przed własną publicznością Valencia CF 1:2 (1:0) w trzecim sobotnim meczu 20. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Balaidos prowadzenie gospodarzom zapewnił pięć minut przed przerwą strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Meksykanin Nestor Araujo. więcej
19.01.2019
Keaton Parks został nowym zawodnikiem New York City FC - poinformował oficjalny serwis Major League Soccer. 21-letni pomocnik dołączył do zespołu z Nowego Jorku na zasadzie rocznego wypożyczenia z Benfiki Lizbona. więcej
19.01.2019
Nową umowę z Pogonią Szczecin parafował Sebastian Kowalczyk - poinformował klub z Pomorza Zachodniego na swojej oficjalnej stronie. Kontrakt pomocnika "Portowców" będzie teraz obowiązywał przez najbliższe trzy lata, z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. więcej
19.01.2019
Lubambo Musonda został nowym piłkarzem Śląska Wrocław - poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. 23-letni skrzydłowy reprezentacji Zambii związał się z nowym klubem półtorarocznym kontraktem z opcją przedłużenia o dwa kolejne sezony. więcej
19.01.2019
Arsenal Londyn pokonał u siebie Chelsea Londyn 2:0 (2:0) w szlagierowym meczu 23. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Emirates Stadium prowadzenie "Kanonierom" zapewnił po niespełna kwadransie gry strzałem w krótki róg z kilku metrów Francuz Alexandre Lacazette. więcej