Włodarze Los Angeles Galaxy ustalili z NEC Nijmegen warunki transferu Gregora Breinburga - informuje holenderski "De Gelderlander".

25-letni pomocnik był kapitanem drużyny z Goffertstadion, do której trafił w 2014 roku.

W koszulce zespołu z Geldrii zaliczył w sumie 77 spotkań.

Wychowanek De Graafschap Doetinchem na swoim koncie ma również pięć występów w kadrze reprezentacji Aruby.

Piłkarze Los Angeles Galaxy rozpoczną nowy sezon MLS konfrontacją 4 marca przeciwko FC Dallas.

25.02.2018
Trener Lecha Poznań Nenad Bjelica był mocno rozczarowany przegraną w Kielcach z Koroną 0:1 w niedzielnym spotkaniu 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy. "Kolejorz" doznał w ten sposób czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na trzeciej lokacie w klasyfikacji. więcej
25.02.2018
Trener Korony Kielce Gino Lettieri miał drobne zastrzeżenia pod adresem swoich podopiecznych mimo zwycięstwa przed własną publicznością nad Lechem Poznań 1:0 (0:0) w trzecim niedzielnym spotkaniu 24. więcej
25.02.2018
Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz nie był do końca usatysfakcjonowany remisem we Wrocławiu ze Śląskiem 1:1 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy. więcej
25.02.2018
Trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski był zadowolony z remisu u siebie z Górnikiem Zabrze 1:1 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy. więcej
25.02.2018
Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik z lekkim niedosytem odebrał remis u siebie z Wisłą Kraków 0:0 w niedzielnym spotkaniu 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni byłego selekcjonera kadry po raz dziewiąty w tym sezonie podzielili się punktami z rywalami i pozostali na trzynastej lokacie w tabeli. więcej