Puel: Zagraliśmy bardzo dobrze w drugiej połowie

Southampton pokonał na wyjeździe West Ham United 3:0 w niedzielnym meczu Premier League. Claude Puel, menedżer "Świętych", był zadowolony z postawy swoich podopiecznych zwłaszcza w drugich 45 minutach.

- Rozegraliśmy bardzo dobrą drugą połowę. Pierwsza nie była interesująca. Nie graliśmy dobrej piłki przed przerwą, ale najważniejsze, że poprawiliśmy to w drugiej połowie - powiedział Puel, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Prezentowaliśmy dobrą piłkę, mieliśmy dobre okazje, bardzo dużo sytuacji. To ważne, aby tak grać cały czas. Na początku spotkania graliśmy trochę zbyt nerwowo, ale udało się to poprawić - przyznał trener drużyn St Mary's.

- Strzeliliśmy trzy ładne gole, nie straciliśmy ani jednego, co zawsze jest ważne. Bronienie i atakowanie to jest praca całej drużyny - zaznaczył Puel.

Jego zespół zdobył osiem punktów i plasuje się na dziewiątej lokacie w ligowej tabeli, "ex aequo" z West Bromwich Albion. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Leicester City.

17.08.2018
Miedź Legnica zremisowała u siebie z Koroną Kielce 1:1 (0:0) w drugim piątkowym meczu piątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Dominika Nowaka przerwali serię trzech kolejnych porażek i przesunęli się na jedenastą lokatę w tabeli. więcej
17.08.2018
Łukasz Teodorczyk został nowym zawodnikiem Udinese Calcio - poinformował klub z północy Włoch na swojej oficjalnej stronie. Anderlecht Bruksela zarobił na transferze 27-letniego napastnika reprezentacji Polski siedem milionów euro. więcej
17.08.2018
Trener Zagłębia Lubin Mariusz Lewandowski był usatysfakcjonowany wyjazdową wygraną z Cracovią 1:0 w meczu piątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. "Miedziowi" natomiast po trzecim zwycięstwie w bieżącym sezonie przesunęli się na czwartą pozycję w klasyfikacji. więcej
17.08.2018
Trener Cracovii Michał Probierz z pokorą przyjął przegraną u siebie z Zagłębiem Lubin 0:1 (0:0) w pierwszym piątkowym meczu piątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
17.08.2018
Simone Zaza najbliższy sezon spędzi w Torino FC - poinformowali siedmiokrotni mistrzowie Włoch na swojej oficjalnej stronie. 27-letni napastnik został wypożyczony do ekipy z Piemontu z hiszpańskiej Valencia CF. więcej