Puel: Zagraliśmy bardzo dobrze w drugiej połowie

Southampton pokonał na wyjeździe West Ham United 3:0 w niedzielnym meczu Premier League. Claude Puel, menedżer "Świętych", był zadowolony z postawy swoich podopiecznych zwłaszcza w drugich 45 minutach.

- Rozegraliśmy bardzo dobrą drugą połowę. Pierwsza nie była interesująca. Nie graliśmy dobrej piłki przed przerwą, ale najważniejsze, że poprawiliśmy to w drugiej połowie - powiedział Puel, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Prezentowaliśmy dobrą piłkę, mieliśmy dobre okazje, bardzo dużo sytuacji. To ważne, aby tak grać cały czas. Na początku spotkania graliśmy trochę zbyt nerwowo, ale udało się to poprawić - przyznał trener drużyn St Mary's.

- Strzeliliśmy trzy ładne gole, nie straciliśmy ani jednego, co zawsze jest ważne. Bronienie i atakowanie to jest praca całej drużyny - zaznaczył Puel.

Jego zespół zdobył osiem punktów i plasuje się na dziewiątej lokacie w ligowej tabeli, "ex aequo" z West Bromwich Albion. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Leicester City.

14.12.2018
W 19. kolejce LOTTO Ekstraklasy Wisła Płock przegrała u siebie z Wisłą Kraków 1:2. Trener gospodarzy przyznał, że "Biała Gwiazda" wygrała dzięki temu, że była skuteczniejsza. więcej
14.12.2018
W 19. kolejce LOTTO Ekstraklasy Wisła Kraków wygrała na wyjeździe z Wisłą Płock 2:1. Trener gości Maciej Stolarczyk przyznał, że to bardzo cenne zwycięstwo dla "Białej Gwiazdy". więcej
14.12.2018
Trener Manchesteru City Josep Guardiola zapowiedział w telewizji "Sky Sports", że mistrzowie Anglii w najbliższym oknie transferowym nie planują sprowadzać nowych zawodników. więcej
14.12.2018
W meczu inaugurującym 19. kolejkę LOTTO Ekstraklasy Wisła Kraków wygrała na wyjeździe z Wisłą Płock 2:1. Oba gole dla "Białej Gwiazdy" strzelił Zdenek Ondrasek. więcej
14.12.2018
W 19. kolejce LOTTO Ekstraklasy Piast Gliwice zagra na wyjeździe z Legią Warszawa. Trener gości Waldemar Fornalik, mimo braku kilku podstawowych zawodników, wierzy, że jego drużyna może wygrać z mistrzem Polski. więcej