Puel: Zagraliśmy bardzo dobrze w drugiej połowie

Southampton pokonał na wyjeździe West Ham United 3:0 w niedzielnym meczu Premier League. Claude Puel, menedżer "Świętych", był zadowolony z postawy swoich podopiecznych zwłaszcza w drugich 45 minutach.

- Rozegraliśmy bardzo dobrą drugą połowę. Pierwsza nie była interesująca. Nie graliśmy dobrej piłki przed przerwą, ale najważniejsze, że poprawiliśmy to w drugiej połowie - powiedział Puel, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Prezentowaliśmy dobrą piłkę, mieliśmy dobre okazje, bardzo dużo sytuacji. To ważne, aby tak grać cały czas. Na początku spotkania graliśmy trochę zbyt nerwowo, ale udało się to poprawić - przyznał trener drużyn St Mary's.

- Strzeliliśmy trzy ładne gole, nie straciliśmy ani jednego, co zawsze jest ważne. Bronienie i atakowanie to jest praca całej drużyny - zaznaczył Puel.

Jego zespół zdobył osiem punktów i plasuje się na dziewiątej lokacie w ligowej tabeli, "ex aequo" z West Bromwich Albion. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Leicester City.

20.04.2018
Zagłębie Lubin uległo u siebie Lechowi Poznań 0:1 (0:0) w drugim piątkowym meczu 32. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.Dzięki szesnastej wygranej w sezonie "Kolejorz" umocnił się na prowadzeniu w tabeli. więcej
20.04.2018
Trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski nie krył zadowolenia po zwycięstwie w Niecieczy 2:1 w pierwszym meczu 32. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dwukrotni mistrzowie Polski po drugiej z rzędu wygranej umocnili się na jedenastej lokacie w klasyfikacji. więcej
20.04.2018
Carlo Ancelotti nie wykluczył możliwości podjęcia pracy w Arsenalu Londyn. Trzynastokrotnych mistrzów Anglii po sezonie przestanie trenować Arsene Wenger. 68-letni Francuz decyzję o ustąpieniu z funkcji opiekuna "Kanonierów" ogłosił w piątek. więcej
20.04.2018
Bruk-Bet Termalica Nieciecza uległa przed własną publicznością Śląskowi Wrocław 1:2 (1:2) w pierwszym meczu 32. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Jacka Zielińskiego po drugiej z rzędu porażce pozostali na przedostatniej pozycji w tabeli. więcej
20.04.2018
- Ta decyzja tak naprawdę zapadła już parę tygodniu temu. Chcieliśmy jednak poczekać, żeby minął szum wokół pucharów - wyznał Gino Lettieri w rozmowie z oficjalnym serwisem Korony Kielce. więcej