Puchar Rosji: Urał wyeliminował Arsienał i zagra o trofeum

Arsienał Tuła zremisował u siebie z Urałem Jekaterynburg 2:2 (0:2) w rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Rosji. Prowadzenie przyjezdnym zapewnił już w pierwszej minucie Eric Bicfalvi.

Rumun jedenaście minut przed przerwą ujrzał czerwoną kartkę i nie dokończył spotkania. Dziesięć minut wcześniej podwyższył Holender Othman El Kabir i wydawało się, że losy dwumeczu są rozstrzygnięte, bowiem Urał pierwsze spotkanie wygrał 1:0. Niespełna kwadrans po zmianie stron Ormianin Varazdat Harojan niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki i "Rusznikarze" uzyskali kontaktowe trafienie. Dziewięć minut później wyrównał Reziuan Mirzow. Na więcej gospodarzy nie było już jednak stać i to popularne "Trzmiele" zagrają w ten sposób o główne trofeum.* * * * * *Arsienał Tuła - Urał Jekaterynburg 2:2 (0:2) Bramki: Harojan 58-samobójcza, Mirzow 67 - Bicfalvi 1, El Kabir 24.Czerwona kartka: Bicfalvi (34, Urał).Pierwszy mecz: 0:1. Awans: Urał.

22.07.2019
Crystal Palace FC złożył ofertę za Reece Jamesa. Chelsea Londyn odrzucił jednak propozycję za młodego prawego obrońcę - donosi "Daily Star". "Orły" szukają zawodnika, który byłby następcą dla Aarona Wan-Bissaki. więcej
22.07.2019
Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych godzinach powinna się rozstrzygnąć przyszłość Harry'ego Maguire'a. Środkowy obrońca Leicester City jest już o krok od przejścia do Manchesteru United - donosi "The Independent". więcej
22.07.2019
Atlanta United wygrała u siebie DC United 2:0 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Obie bramki padły w samej końcówce spotkania. Bardzo długo na Mecedens-Benz Stadium był bezbramkowy remis. więcej
21.07.2019
Zenit Sankt Petersburg pokonał na wyjeździe FK Soczi 2:0 w ostatnim niedzielnym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.Na Stadionie Olimpijskim "Fiszt" prowadzenie obrońcom tytułu zapewnił kwadrans przed przerwą Sardar Azmoun. więcej
21.07.2019
Adam Buksa zdobył dla Pogoni Szczecin jedną z bramek, dzięki której drużyna z Pomorza Zachodniego wygrała w Warszawie z Legią 2:1 w niedzielnym spotkaniu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. więcej