Puchar Rosji: Lokomotiw w finale pokonał Ural, grał Krychowiak

Lokomotiw Moskwa pokonał Urał Jekaterynburg 1:0 (1:0) w finale Pucharu Rosji rozegranym w Samarze i sięgnął po to trofeum. Jedynego gola na wagę zwycięstwa zespołu ze stolicy Rosji strzelił Dmitri Barinov.

23-letni pomocnik w 27. minucie spotkania wykorzystał dośrodkowanie Manuela Fernandesa i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali. Mecz w wyjściowej jedenastce Lokomotiwu rozegrał Grzegorz Krychowiak, który przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasu. Był to szósty występ reprezentanta Polski w tegorocznych pucharowych rozgrywkach.Dla zespołu "Kolejarzy" to ósmy w historii zdobyty Puchar Rosji. * * * * * *Lokomotiw Moskwa - Urał Jekaterynburg 1:0 (1:0)Bramka: Barinov 27.

19.08.2019
Leicester City zremisował na wyjeździe z Chelsea Londyn 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Brendan Rodgers, menedżer "Lisów", był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych, zwłaszcza w drugiej połowie. więcej
19.08.2019
Chelsea Londyn zremisowała u siebie z Leicester City 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Frank Lampard, menedżer "The Blues", powiedział, że jego zespół musi w kolejnych spotkaniach poprawić skuteczność. więcej
19.08.2019
Atletico Madryt pokonało u siebie Getafe CF 1:0 w ostatnim meczu 1. kolejki hiszpańskiej La Liga. Diego Simeone, trener "Rojiblancos" był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w pierwszych trzech kwadransach. więcej
19.08.2019
Atlanta United pokonała na wyjeździe Portland Timbers 2:0 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gości była to trzecia wygrana z rzędu. więcej
18.08.2019
Atletico Madryt wygrało u siebie z Getafe CF 1:0 (1:0) w ostatnim meczu 1. kolejki La Liga. Zwycięskiego gola dla stołecznego klubu strzelił Alvaro Morata.Na Wanda Metropolitano sporo wydarzyło się już w pierwszej połowie. więcej