Puchar Rosji: Lokomotiw drugim finalistą, grał Krychowiak

Lokomotiw Moskwa pokonał na wyjeździe FK Rostów 2:0 (1:0) w drugim środowym rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Rosji. Całe zawody w szeregach gości zaliczył Grzegorz Krychowiak.

Prowadzenie stołecznej drużynie zapewnił w doliczonym czasie pierwszej połowy Rifat Żamaletdinow. Siedemnaście minut po zmianie stron podwyższył Fiodor Smołow. Pierwsza konfrontacja tych drużyn na początku kwietnia zakończyła się remisem 2:2 i zwycięstwo na południu Rosji przesądziło o awansie Lokomotiwu. Popularne "Parowozy" w finale zmierzą się z Urałem Jekaterynburg. "Trzmiele" w półfinałowym dwumeczu wyeliminowały Arsienał Tuła. * * * * * *FK Rostów - Lokomotiw Moskwa 0:2 (0:1)Bramki: Żamaletdinow 45+2, Smołow 62.Pierwszy mecz: 2:2. Awans: Lokomotiw.

20.05.2019
Dwa gole, czerwoną kartkę i zmarnowany rzut karny zobaczyli kibice na Toyota Stadium w Teksasie. FC Dallas zremisował u siebie z Los Angeles FC 1:1 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. więcej
20.05.2019
Toronto Raptors pokonali u siebie po dwóch dogrywkach Milwaukee Bucks 118:112 w meczu numer trzy finału Konferencji Wschodniej fazy playoff NBA 2019. W rywalizacji do czterech zwycięstw drużyna z Kanady przegrywa 1-2. więcej
19.05.2019
Trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot był mocno rozczarowany przegraną w Gdańsku z Lechią 0:2 w meczu 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zespół z Podlasia ukończył sezon 2018/19 na piątym miejscu w tabeli. więcej
19.05.2019
Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył satysfakcji po wygranej u siebie z Jagiellonią Białystok 2:0 w meczu 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zespół z Trójmiasta ukończył sezon 2018/19 na trzecim miejscu w tabeli. więcej
19.05.2019
Betard Sparta Wrocław rozbiła u siebie Get Well Toruń 54:36 w drugim niedzielnym zaległym meczu rozgrywek PGE Ekstraligi. Podopieczni Dariusza Śledzia po drugim zwycięstwie w sezonie umocnili się na szóstym miejscu w tabeli. więcej