Puchar Polski: Pewny awans Legii Warszawa

W 1/8 finału Pucharu Polski Chrobry Głogów przegrał na własnym boisku z Legią Warszawa 0:3. Zespół z LOTTO Ekstraklasy awansował do ćwierćfinału.Zdecydowanym faworytem meczu byli mistrzowie Polski.

Legia w ostatnich pięciu meczach ligowych przegrała tylko raz. Chrobry natomiast nie wygrał ani razu.Aktualna forma obu zespołów potwierdziła się na boisku. Piłkarze ze stolicy już w pierwszej połowie wypracowali sobie dwubramkowe prowadzenie.Po pół godzinie gry na listę strzelców wpisał się Michał Kucharczyk, który wykorzystał podanie Chrisa Philippsa i pokonał golkipera gospodarzy płaskim strzałem.W 36. minucie Legia wygrywała 2:0 po golu Cafu. Brazylijczyk uderzył precyzyjnie sprzed pola karnego i Sławomir Janicki nie miał szans.Cafu ponownie trafił w 82. minucie i ustalił wynik spotkania na 3:0. Raz jeszcze oddał strzał z dystansu.Podopieczni Ricardo Sa Pinto rywala w 1/4 finału Pucharu Polski poznają w piątkowym losowaniu.* * * * * *Chrobry Głogów - Legia Warszawa 0:3 (0:2)Bramki: Kucharczyk 30, Cafu 36, 82.

23.05.2019
Polska przegrała z Kolumbią 0:2 (0:1) w meczu grupy A mistrzostw świata do lat 20. Spotkanie zostało rozegrane w Łodzi na stadionie Widzewa.Podopiecznym Jacka Magiera gra nie układała się od początku meczu. więcej
23.05.2019
Reprezentacja Japonii zremisowała z Ekwadorem 1:1 (0:1) w meczu 1. kolejki mistrzostw świata U-20, rozegranym w ramach grupy B na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy. więcej
23.05.2019
Fran Escriba podpisał nową umowę z Celtą Vigo - poinformował hiszpański klub. Trener będzie prowadził zespół z Estadio Balaidos przez kolejne dwa lata. więcej
23.05.2019
FK Partizan pokonał Crvenę zvezdę 1:0 (1:0) w finale Pucharu Serbii rozegranym w Belgradzie. Gola na wagę zwycięstwa FK Partizan strzelił Bojan Ostojić. więcej
23.05.2019
Julio Baptista zdecydował się na zakończenie kariery. Ostatnim klubem Brazylijczyka był rumuńskim CFR Cluj.- Od małego marzyłem, by zostać zawodowym piłkarzem, grać w wielkich klubach i reprezentacji Brazylii. więcej