Puchar Króla: Skromna zaliczka Sportingu Gijon

Sporting Gijon wygrał u siebie z Valencia CF 2:1 (1:1) w pierwszym meczu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Króla. Rewanż odbędzie się za tydzień. Na Estadio Municipal El Molinon prowadzenie gospodarzom dał jedenaście minut przed przerwą Javi Noblejas.

Wyrównał w ostatniej minucie pierwszej połowy Dani Parejo. Skromną zaliczkę drużynie z Asturii zapewnił jedenaście minut przed końcem rezerwowy Nick Blackman. Anglik pojawił się na murawie niespełna 60 sekund wcześniej. Pozostałe spotkania tej rundy zaplanowano na środę i czwartek wieczorem. * * * * * *Sporting Gijon - Valencia CF 2:1 (1:1) Bramki: Javi Noblejas 34, Nick Blackman 79 - Dani Parejo 45.

22.05.2019
Lokomotiw Moskwa pokonał Urał Jekaterynburg 1:0 (1:0) w finale Pucharu Rosji rozegranym w Samarze i sięgnął po to trofeum. Jedynego gola na wagę zwycięstwa zespołu ze stolicy Rosji strzelił Dmitri Barinov. więcej