Puchar Króla: Skromna zaliczka Sportingu Gijon

Sporting Gijon wygrał u siebie z Valencia CF 2:1 (1:1) w pierwszym meczu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Króla. Rewanż odbędzie się za tydzień. Na Estadio Municipal El Molinon prowadzenie gospodarzom dał jedenaście minut przed przerwą Javi Noblejas.

Wyrównał w ostatniej minucie pierwszej połowy Dani Parejo. Skromną zaliczkę drużynie z Asturii zapewnił jedenaście minut przed końcem rezerwowy Nick Blackman. Anglik pojawił się na murawie niespełna 60 sekund wcześniej. Pozostałe spotkania tej rundy zaplanowano na środę i czwartek wieczorem. * * * * * *Sporting Gijon - Valencia CF 2:1 (1:1) Bramki: Javi Noblejas 34, Nick Blackman 79 - Dani Parejo 45.

18.08.2019
Atletico Madryt wygrało u siebie z Getafe CF 1:0 (1:0) w ostatnim meczu 1. kolejki La Liga. Zwycięskiego gola dla stołecznego klubu strzelił Alvaro Morata.Na Wanda Metropolitano sporo wydarzyło się już w pierwszej połowie. więcej
18.08.2019
PSV Eindhoven wygrało na wyjeździe z Heraclesem Almelo 2:0 (1:0) w ostatnim niedzielnym meczu 3. kolejki Eredivisie. Dla gości to drugie zwycięstwo w tym sezonie. więcej
18.08.2019
Łudogorec Razgrad pokonał na wyjeździe Cherno More 2:1 (1:1) w niedzielnym meczu 6. kolejki bułgarskiej ekstraklasy. Gospodarze objęli prowadzenie w 28. więcej
18.08.2019
Zagłębie Lubin przegrało w 5. kolejce PKO Ekstraklasy z Legią Warszawa 0:1. Trener "Miedziowych" Ben van Dael miał dużo pretensji do swoich zawodników za straconego gola. więcej
18.08.2019
- To bardzo ważne trzy punkty. Wiedzieliśmy, że musimy zrobić wszystko, aby wygrać - powiedział Aleksandar Vuković podczas konferencji prasowej. Legia Warszawa pokonała u siebie Zagłębie Lubin 1:0 (1:0) w niedzielnym meczu 5. więcej