Puchar Króla: Girona FC wyeliminowała Deportivo Alaves

Girona FC pokonała u siebie Deportivo Alaves 2:1 w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Króla. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się remisem 2:2.

Na Estadio Municipal de Montilivi po ponad godzinie gry bliżej awansu byli goście z Kraju Basków, którzy prowadzili po tym, jak Pedro Alcala niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki. Szesnaście minut przed końcem wyrównał jednak Alex Granell, a pięć minut później losy konfrontacji rozstrzygnął na korzyść gospodarzy Portu. Oprócz zespołu z Katalonii w kolejnej rundzie zagra także Atletico Madryt. "Rojiblancos" rozbili u siebie w rewanżu UE Sant Andreu 4:0, strzelając wszystkie gole po przerwie. Wcześniej do 1/8 finału awansowały również Valencia CF, Getafe CF, CD Leganes i Espanyol Barcelona. * * * * * *Wyniki zakończonych środowych spotkań: Atletico Madryt - UE Sant Andreu 4:0 (0:0)Bramki: Lemar 48, Kalinić 53, Correa 55, Vitolo 81. Pierwszy mecz: 1:0. Awans: Atletico. Girona FC - Deportivo Alaves 2:1 (0:0)Bramki: Granell 74, Portu 79 - Alcala 62-samobójcza. Pierwszy mecz: 1:0. Awans: Girona FC.

22.07.2019
Crystal Palace FC złożył ofertę za Reece Jamesa. Chelsea Londyn odrzucił jednak propozycję za młodego prawego obrońcę - donosi "Daily Star". "Orły" szukają zawodnika, który byłby następcą dla Aarona Wan-Bissaki. więcej
22.07.2019
Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych godzinach powinna się rozstrzygnąć przyszłość Harry'ego Maguire'a. Środkowy obrońca Leicester City jest już o krok od przejścia do Manchesteru United - donosi "The Independent". więcej
22.07.2019
Atlanta United wygrała u siebie DC United 2:0 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Obie bramki padły w samej końcówce spotkania. Bardzo długo na Mecedens-Benz Stadium był bezbramkowy remis. więcej
21.07.2019
Zenit Sankt Petersburg pokonał na wyjeździe FK Soczi 2:0 w ostatnim niedzielnym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.Na Stadionie Olimpijskim "Fiszt" prowadzenie obrońcom tytułu zapewnił kwadrans przed przerwą Sardar Azmoun. więcej
21.07.2019
Adam Buksa zdobył dla Pogoni Szczecin jedną z bramek, dzięki której drużyna z Pomorza Zachodniego wygrała w Warszawie z Legią 2:1 w niedzielnym spotkaniu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. więcej