Puchar Króla: Betis pewnie awansował do 1/8 finału

W rewanżowym meczu 1/16 Pucharu Króla Betis Sewilla wygrał u siebie z Racingiem Santander 4:0 i zapewnił sobie awans do następnej fazy.Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w 32.

minucie za sprawą Antonio Barragan, który wykorzystał podanie Cristiana Tello.Po przerwie zespół Betisu zdołał jeszcze podwyższyć prowadzenie. Tuż przed upływem godziny gry rzut karny na gola zamienił Antonio Sanabria. W 69. minucie z kolei Sergio Leon podwyższył wynik na 3:0. Drugą asystę zaliczył Tello.W 89. minucie natomiast Giovani Lo Celso ustalił rezultat spotkania na 4:0. Po raz trzeci autorem decydującego podania był Tello.W pierwszym meczu Betis wygrał 1:0 i po kolejnym zwycięstwie, tym razem na własnym boisku zapewnił sobie udział w najlepszej szesnastce Pucharu Króla.Wcześniej do 1/8 finału awansowały również: Valencia CF, Getafe CF, CD Leganes, Espanyol Barcelona, Atletico Madryt, Girona FC, Sevilla FC, Villarreal CF, Real Sociedad, FC Barcelona, Real Valladolid, Levante UD, Real Madryt, Sporting Gijon i Athletic Bilbao.* * * * * *Betis Sewilla - Racing Santander 4:0 (1:0)Bramki: Barragan 32, Sanabria 59-karny, Leon 69, Lo Celso 89.Pierwszy mecz: 1:0. Awans: Betis Sewilla.

23.02.2019
Trener Lecha Poznań Adam Nawałka z dużym spokojem przyjął wygraną u siebie z Legią Warszawa 2:0 (1:0) w szlagierze 23. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
23.02.2019
Trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto nie ukrywał rozczarowania przegraną w Poznaniu z Lechem 0:2 w szlagierze 23. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Portugalczyka doznali drugiej z rzędu i piątej w bieżących rozgrywkach porażki, po której pozostali jeszcze wiceliderem klasyfikacji. więcej
23.02.2019
Piłkarze Deportivo Alaves Vitoria zremisowali u siebie z Celtą Vigo 0:0 w trzecim sobotnim meczu 24. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Mendizorrotza nie było zbyt wiele dogodnych okazji i obaj golkiperzy bez większego trudu zachowali czyste konta. więcej
23.02.2019
Piłkarze Leicester City ulegli u siebie Crystal Palace Londyn 1:4 (0:1) w ostatnim sobotnim meczu 27. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na King Power Stadium cichym bohaterem spotkania był James McArthur. więcej
23.02.2019
Lech Poznań wygrał u siebie z Legią Warszawa 2:0 (1:0) w szlagierowym sobotnim meczu 23. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. "Kolejorz" po jedenastym zwycięstwie w sezonie przesunął się na piąte miejsce w tabeli. więcej