Primera Division: Sevilla FC pokonała w derbach Betis

Sevilla FC pokonała u siebie Betis Sewilla 3:2 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu 32. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie do przerwy gospodarzom w derbach stolicy Andaluzji zapewnił efektownym strzałem głową Munir El Haddadi.

Dziesięć minut po przerwie wyrównał mocnym uderzeniem z narożnika pola karnego Argentyńczyk Giovani Lo Celso. Radość przyjezdnych nie trwała jednak długo. Zaledwie cztery minuty później Francuz Wissam Ben Yedder świetnie dośrodkował w pole karne i Pablo Sarabia z bliska odzyskał przewagę podopiecznym Joaquina Caparrosa. Po kolejnych pięciu minutach podwyższył kapitalnym uderzeniem z dystansu Argentyńczyk Franco Vazquez. Osiem minut przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał po znakomicie wykonanym rzucie wolnym Cristian Tello. "Verdiblancos" na więcej nie było już jednak stać i po trzeciej porażce w pięciu ostatnich meczach pozostali na dziewiątym miejscu w tabeli. Lokalni rywale natomiast po trzecim z rzędu zwycięstwie awansowali na czwartą lokatę w klasyfikacji. * * * * * *Sevilla FC - Betis Sewilla 3:2 (1:0) Bramki: El Haddadi 26, Sarabia 59, Vazquez 64 - Lo Celso 55, Tello 82.

21.04.2019
SBV Excelsior zremisował u siebie z Willem II Tilburg 1:1 (0:1) w pierwszym niedzielnym meczu 31. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na Stadion Woudestein w Rotterdamie prowadzenie przyjezdnym zapewnił po szesnastu minutach gry Renato Tapia. więcej
21.04.2019
John Stones ma ważny kontrakt z Manchesterem City do końca czerwca 2022 roku. "Obywatele" chcą jednak przedłużyć umowę ze środkowym obrońcą na kolejne lata - donosi "Daily Mirror". więcej
21.04.2019
New York Red Bulls są bliscy zatrudnienia nowego trenera. Tym w przyszłym tygodniu ma zostać Thierry Henry - donosi "Sky Sports". Strony rozmawiały w ostatnich dniach na temat ewentualnej współpracy. więcej
21.04.2019
Cztery gole i czerwoną kartkę zobaczyli kibice w pierwszym niedzielnym meczu 33. kolejki hiszpańskiej La Liga. Levante UD zremisował u siebie z Espanyolem Barcelona 2:2 Goście objęli prowadzenie w 16. więcej
21.04.2019
FC Barcelona pokonała u siebie Real Sociedad San Sebastian 2:1 i utrzymała dziewięciopunktową przewagę w La Liga nad Atletico Madryt. Jordi Alba, zdobywca zwycięskiej bramki dla "Blaugrany", powiedział, że jego zespół chce zdobyć każde możliwe trofeum w tym sezonie. więcej