Primera Division: Czwarta z rzędu porażka Girony

Girona FC uległa u siebie SD Huesca 0:2 (0:2) w trzecim sobotnim meczu 23. kolejki Primera Division. Na Estadi Municipal de Montilivi obie bramki dla gości strzelił w niespełna pięć minut Luis Ezequiel Avila.

Argentyńczyk w końcówce pierwszej połowy najpierw kapitalnie przymierzył zza linii pola karnego, a następnie podwyższył wynik mocnym uderzeniem pod poprzeczkę z kilku metrów. Beniaminek z Aragonii po drugim z rzędu, a zarazem w czwartym w sezonie zwycięstwie nadal zamyka klasyfikację. Zespół z Katalonii, który kończył zawody w osłabieniu, doznał natomiast czwartej porażki z rzędu i jest tuż nad strefą spadkową tabeli. * * * * * *Girona FC - SD Huesca 0:2 (0:2) Bramki: Avila 35, 40. Czerwona kartka: Bernardo (68, Girona).

19.04.2019
Deportivo Alaves zremisowało u siebie z Realem Valladolid 2:2 (2:1) w meczu 33. kolejki La Liga. Oba zespoły przedłużyły serię spotkań bez zwycięstwa do pięciu. więcej
19.04.2019
Heracles Almelo pokonał na własnym boisku SC Heerenveen 2:1 w meczu 31. kolejki Eredivisie. Dla gospodarzy to piętnaste zwycięstwo w sezonie.Do przerwy oba zespoły strzeliły po jednym golu, w obu przypadkach po rzutach karnych. więcej
19.04.2019
Piast Gliwice poinformował oficjalnie, że kontrakt Waldemara Fornalika został przedłużony o dwanaście miesięcy. Obecna umowa szkoleniowca obowiązuje do końca czerwca 2020 roku. więcej
19.04.2019
Akhmat Grozny wygrał na wyjeździe z Anży Machaczkała 1:0 w meczu 24. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. W zespole gości osiem minut rozegrał Damian Szymański. więcej
19.04.2019
Śląsk Wrocław w ostatniej fazie sezonu będzie walczyć o utrzymanie. W rundzie finałowej pierwszy mecz rozegra w Kielcach z Koroną i trener Vitezslav Lavicka ocenia to spotkanie jako ważne. więcej