Priemjer Liga: Rubin pokonał beniaminka

Rubin Kazań pokonał na własnym stadionie FK Tom Tomsk 2:1 (1:0) w drugim poniedziałkowym spotkaniu 8. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Gospodarze objęli prowadzenie dziewiętnaście minut przed przerwą, po trafieniu Brazylijczyka Jonathasa, ale cztery minuty po zmianie stron wyrównał Bośniak Ognjen Vranjes.

Zwycięskiego gola dla zespołu z Tatarstanu zdobył jedenaście minut przed końcem Rusłan Kambołow. Dzięki drugiej wygranej w sezonie dwukrotni mistrzowie Rosji przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli.

Beniaminek z Syberii doznał natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i z dwoma punktami mniej od poniedziałkowych rywali jest na dwunastej pozycji w klasyfikacji.

* * * * * * *
Rubin Kazań - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
Bramki: Jonathas 26, Kambołow 79 - Vranjes 49.

15.12.2017
Według informacji "Daily Express", West Ham United jest zainteresowany pozyskaniem dwóch zawodników Arsenalu FC. Włodarze ekipy "Młotów" chcieliby, aby na Stadion Olimpijski trafili Olivier Giroud i Jack Wilshere. więcej
15.12.2017
W meczach NBA rozegranych z czwartku na piątek kolejne wygrane zanotowały ekipy Cleveland Cavaliers i Golden State Warriors. Serię przegranych spotkań przerwała ekipa Detroit Pistons. więcej
15.12.2017
Komisja Ligi nałożyła karę na Cracovię za zachowanie kibiców podczas środowych derbów Krakowa rozegranych w ramach 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Kicie "Pasów" w trakcie starcia z "Białą Gwiazdą" (1:4) odpalili na stadionie środki pirotechniczne, przez co mecz musiał zostać przerwany na kilka minut. więcej
14.12.2017
Ajax Amsterdam pokonał przed własną publicznością SBV Excelsior 3:1 (1:1) w czwartkowym meczu 16. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Na Amsterdam ArenA pierwszego gola w 23. więcej
14.12.2017
Legia Warszawa za pośrednictwem strony internetowej opublikował plan zimowych przygotowań. "Wojskowi" pojadą na dwa zagraniczne zgrupowania.W niedzielę 17 grudnia warszawiacy rozegrają ostatni ligowy mecz w tym roku (z Wisłą Płock), po czym udadzą się na urlopy. więcej