Priemjer Liga: Rubin pokonał beniaminka

Rubin Kazań pokonał na własnym stadionie FK Tom Tomsk 2:1 (1:0) w drugim poniedziałkowym spotkaniu 8. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Gospodarze objęli prowadzenie dziewiętnaście minut przed przerwą, po trafieniu Brazylijczyka Jonathasa, ale cztery minuty po zmianie stron wyrównał Bośniak Ognjen Vranjes.

Zwycięskiego gola dla zespołu z Tatarstanu zdobył jedenaście minut przed końcem Rusłan Kambołow. Dzięki drugiej wygranej w sezonie dwukrotni mistrzowie Rosji przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli.

Beniaminek z Syberii doznał natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i z dwoma punktami mniej od poniedziałkowych rywali jest na dwunastej pozycji w klasyfikacji.

* * * * * * *
Rubin Kazań - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
Bramki: Jonathas 26, Kambołow 79 - Vranjes 49.

17.08.2018
Miedź Legnica zremisowała u siebie z Koroną Kielce 1:1 (0:0) w drugim piątkowym meczu piątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Dominika Nowaka przerwali serię trzech kolejnych porażek i przesunęli się na jedenastą lokatę w tabeli. więcej
17.08.2018
Łukasz Teodorczyk został nowym zawodnikiem Udinese Calcio - poinformował klub z północy Włoch na swojej oficjalnej stronie. Anderlecht Bruksela zarobił na transferze 27-letniego napastnika reprezentacji Polski siedem milionów euro. więcej
17.08.2018
Trener Zagłębia Lubin Mariusz Lewandowski był usatysfakcjonowany wyjazdową wygraną z Cracovią 1:0 w meczu piątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. "Miedziowi" natomiast po trzecim zwycięstwie w bieżącym sezonie przesunęli się na czwartą pozycję w klasyfikacji. więcej
17.08.2018
Trener Cracovii Michał Probierz z pokorą przyjął przegraną u siebie z Zagłębiem Lubin 0:1 (0:0) w pierwszym piątkowym meczu piątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
17.08.2018
Simone Zaza najbliższy sezon spędzi w Torino FC - poinformowali siedmiokrotni mistrzowie Włoch na swojej oficjalnej stronie. 27-letni napastnik został wypożyczony do ekipy z Piemontu z hiszpańskiej Valencia CF. więcej