Priemjer Liga: Rubin pokonał beniaminka

Rubin Kazań pokonał na własnym stadionie FK Tom Tomsk 2:1 (1:0) w drugim poniedziałkowym spotkaniu 8. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Gospodarze objęli prowadzenie dziewiętnaście minut przed przerwą, po trafieniu Brazylijczyka Jonathasa, ale cztery minuty po zmianie stron wyrównał Bośniak Ognjen Vranjes.

Zwycięskiego gola dla zespołu z Tatarstanu zdobył jedenaście minut przed końcem Rusłan Kambołow. Dzięki drugiej wygranej w sezonie dwukrotni mistrzowie Rosji przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli.

Beniaminek z Syberii doznał natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i z dwoma punktami mniej od poniedziałkowych rywali jest na dwunastej pozycji w klasyfikacji.

* * * * * * *
Rubin Kazań - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
Bramki: Jonathas 26, Kambołow 79 - Vranjes 49.

20.04.2018
Zagłębie Lubin uległo u siebie Lechowi Poznań 0:1 (0:0) w drugim piątkowym meczu 32. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.Dzięki szesnastej wygranej w sezonie "Kolejorz" umocnił się na prowadzeniu w tabeli. więcej
20.04.2018
Trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski nie krył zadowolenia po zwycięstwie w Niecieczy 2:1 w pierwszym meczu 32. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dwukrotni mistrzowie Polski po drugiej z rzędu wygranej umocnili się na jedenastej lokacie w klasyfikacji. więcej
20.04.2018
Carlo Ancelotti nie wykluczył możliwości podjęcia pracy w Arsenalu Londyn. Trzynastokrotnych mistrzów Anglii po sezonie przestanie trenować Arsene Wenger. 68-letni Francuz decyzję o ustąpieniu z funkcji opiekuna "Kanonierów" ogłosił w piątek. więcej
20.04.2018
Bruk-Bet Termalica Nieciecza uległa przed własną publicznością Śląskowi Wrocław 1:2 (1:2) w pierwszym meczu 32. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Jacka Zielińskiego po drugiej z rzędu porażce pozostali na przedostatniej pozycji w tabeli. więcej
20.04.2018
- Ta decyzja tak naprawdę zapadła już parę tygodniu temu. Chcieliśmy jednak poczekać, żeby minął szum wokół pucharów - wyznał Gino Lettieri w rozmowie z oficjalnym serwisem Korony Kielce. więcej