Priemjer Liga: Krylja wygrała w Dagestanie

Anży Machaczkała przegrała u siebie z Krylją Sowietow Samara 0:2 (0:1) w jedynym piątkowym meczu 20. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi. Prowadzenie dla gości, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, uzyskał siedemnaście minut przed przerwą Maksym Kannunikow.

Dwie minuty przed końcem podwyższył z rzutu karnego Azer Ramił Szejdajew. Krylja po trzecim zwycięstwie w czterech ostatnich spotkaniach awansowała na dziesiąte miejsce w tabeli. Zespół z Dagestanu natomiast doznał trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach i pozostał na czternastej lokacie w klasyfikacji. * * * * * *Anży Machaczkała - Krylja Sowietow Samara 0:2 (0:1)Bramki: Kannunikow 28, Szejdajew 88-karny. Czerwona kartka: Iwanczenko (90+3, Anży).

24.03.2019
New England Revolution ulegli u siebie FC Cincinnati 0:2 (0:1) w jedynym niedzielnym meczu czwartej kolejki rozgrywek Major League Soccer. Na Gillette Stadium w Foxborough prowadzenie gościom zapewnił minutę przed przerwą Gambijczyk Kekuta Manneh. więcej
24.03.2019
Holandia przegrała u siebie z Niemcami 2:3 (1:1) w szlagierowym niedzielnym meczu drugiej kolejki grupy C eliminacji mistrzostw Europy 2020. Na Johan Cruijff Arena w Amsterdamie podopieczni Joachima Loewa objęli prowadzenie po kwadransie gry, kiedy to Nico Schulz zagrał precyzyjnie w pole karne, gdzie Leroy Sane strzałem w długi róg pokonał Jaspera Cillessena. więcej
24.03.2019
Duran Nolito jest zdecydowany opuścić Sevilla FC, jeśli będzie pomijany przy ustalaniu podstawowego składu zespołu z Andaluzji. 32-letni pomocnik nie grał regularnie od kwietnia ubiegłego roku, kiedy to doznał poważnej kontuzji kostki i przechodził później długą rehabilitację. więcej
24.03.2019
Jasper Cillessen w przyszłym sezonie pozostanie bramkarzem Barcelony. Holender potwierdził swoją decyzję w klubowej telewizji aktualnych mistrzów Hiszpanii. więcej