Priemjer Liga: Krylja wygrała w Dagestanie

Anży Machaczkała przegrała u siebie z Krylją Sowietow Samara 0:2 (0:1) w jedynym piątkowym meczu 20. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi. Prowadzenie dla gości, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, uzyskał siedemnaście minut przed przerwą Maksym Kannunikow.

Dwie minuty przed końcem podwyższył z rzutu karnego Azer Ramił Szejdajew. Krylja po trzecim zwycięstwie w czterech ostatnich spotkaniach awansowała na dziesiąte miejsce w tabeli. Zespół z Dagestanu natomiast doznał trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach i pozostał na czternastej lokacie w klasyfikacji. * * * * * *Anży Machaczkała - Krylja Sowietow Samara 0:2 (0:1)Bramki: Kannunikow 28, Szejdajew 88-karny. Czerwona kartka: Iwanczenko (90+3, Anży).

23.05.2019
Polska przegrała z Kolumbią 0:2 (0:1) w meczu grupy A mistrzostw świata do lat 20. Spotkanie zostało rozegrane w Łodzi na stadionie Widzewa.Podopiecznym Jacka Magiera gra nie układała się od początku meczu. więcej
23.05.2019
Reprezentacja Japonii zremisowała z Ekwadorem 1:1 (0:1) w meczu 1. kolejki mistrzostw świata U-20, rozegranym w ramach grupy B na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy. więcej
23.05.2019
Fran Escriba podpisał nową umowę z Celtą Vigo - poinformował hiszpański klub. Trener będzie prowadził zespół z Estadio Balaidos przez kolejne dwa lata. więcej
23.05.2019
FK Partizan pokonał Crvenę zvezdę 1:0 (1:0) w finale Pucharu Serbii rozegranym w Belgradzie. Gola na wagę zwycięstwa FK Partizan strzelił Bojan Ostojić. więcej
23.05.2019
Julio Baptista zdecydował się na zakończenie kariery. Ostatnim klubem Brazylijczyka był rumuńskim CFR Cluj.- Od małego marzyłem, by zostać zawodowym piłkarzem, grać w wielkich klubach i reprezentacji Brazylii. więcej