Premier League: Wymiana ciosów i remis MU z Arsenalem

Manchester United zremisował u siebie z Arsenalem Londyn 2:2 (1:1) w szlagierowym środowym meczu 15. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Old Trafford goście ze stolicy dwukrotnie obejmowali prowadzenie.

Pierwszego gola zdobył po uderzeniu głową Niemiec Shkodran Mustafi, a po zmianie stron w sytuacji sam na sam słabo dysponowanego Davida de Geę zaskoczył Francuz Alexandre Lacazette. Straty "Czerwonych Diabłów" szybko odrabiali jednak po strzałach z pola karnego Francuz Anthony Martial i po nieporozumieniu w defensywie rywali Jesse Lingard. Podopieczni Jose Mourinho znów nie byli jednak w stanie zdobyć zwycięskiej bramki i po trzecim remisie z rzędu przesunęli się na ósme miejsce w tabeli. "Kanonierzy" natomiast po raz czwarty w tym sezonie podzielili się punktami z rywalami i są aktualnie na piątej lokacie w klasyfikacji. * * * * * *Wyniki środowych spotkań Premier League: Burnley FC - Liverpool FC 1:3 (0:0)Bramki: Cork 54 - Milner 62, Firmino 69, Shaqiri 90+2. Fulham Londyn - Leicester City 1:1 (1:0)Bramki: Kamara 42 - Maddison 74. Wolverhampton Wanderers - Chelsea Londyn 2:1 (0:1)Bramki: Jimenez 59, Jota 63 - Loftus-Cheek 18. Everton FC - Newcastle United 1:1 (1:1)Bramki: Richarlison 38 - Rondon 19. Tottenham Londyn - Southampton FC 3:0 (1:0)Bramki: Kane 9, Lucas Moura 51, Heung-min Son 55 - Austin 90+3. Manchester United - Arsenal Londyn 2:2 (1:1) Bramki: Martial 30, Lingard 69 - Mustafi 26, Lacazette 68.