Premier League: Watford FC słabszy do Arsenalu

Watford FC uległ u siebie Arsenalowi Londyn 0:1 (0:1) w jedynym poniedziałkowym meczu 34. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Vicarage Road Stadium goście objęli prowadzenie po dziesięciu minutach gry, kiedy to fatalny błąd Bena Fostera, wykorzystał Pierre-Emerick Aubameyang.

Gabończyk, blokując wybicie golkipera gospodarzy, skierował z bliska piłkę do siatki. Minutę później sytuację "Szerszeni" pogorszył dodatkowo Troy Deeney, który za uderzenie łokciem ujrzał bezpośrednią czerwoną kartkę. Siedemnaście minut po zmianie stron "Kanonierom" dopisało jeszcze szczęście, bowiem Włoch Adam Masina przymierzył w poprzeczkę. Trzynastokrotni mistrzowie Anglii zdołali dowieźć korzystny wynik do końca i po dwudziestym zwycięstwie w sezonie odzyskali czwarte miejsce w tabeli. "Szerszenie" doznały natomiast czwartej porażki w sześciu ostatnich spotkaniach i pozostały na dziesiątej lokacie w klasyfikacji. * * * * * *Watford FC - Arsenal Londyn 0:1 (0:1) Bramka: Aubameyang 10. Czerwona kartka: Troy Deeney (11, Watford).

21.04.2019
SBV Excelsior zremisował u siebie z Willem II Tilburg 1:1 (0:1) w pierwszym niedzielnym meczu 31. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na Stadion Woudestein w Rotterdamie prowadzenie przyjezdnym zapewnił po szesnastu minutach gry Renato Tapia. więcej
21.04.2019
John Stones ma ważny kontrakt z Manchesterem City do końca czerwca 2022 roku. "Obywatele" chcą jednak przedłużyć umowę ze środkowym obrońcą na kolejne lata - donosi "Daily Mirror". więcej
21.04.2019
New York Red Bulls są bliscy zatrudnienia nowego trenera. Tym w przyszłym tygodniu ma zostać Thierry Henry - donosi "Sky Sports". Strony rozmawiały w ostatnich dniach na temat ewentualnej współpracy. więcej
21.04.2019
Cztery gole i czerwoną kartkę zobaczyli kibice w pierwszym niedzielnym meczu 33. kolejki hiszpańskiej La Liga. Levante UD zremisował u siebie z Espanyolem Barcelona 2:2 Goście objęli prowadzenie w 16. więcej
21.04.2019
FC Barcelona pokonała u siebie Real Sociedad San Sebastian 2:1 i utrzymała dziewięciopunktową przewagę w La Liga nad Atletico Madryt. Jordi Alba, zdobywca zwycięskiej bramki dla "Blaugrany", powiedział, że jego zespół chce zdobyć każde możliwe trofeum w tym sezonie. więcej