Premier League: Tottenham pokonał Leicester

Tottenham Hotspur wygrał u siebie z Leicester City 3:1 w meczu 26. kolejki Premier League. Dla "Kogutów" to dwudzieste zwycięstwo w sezonie i czwarte z rzędu.

Gospodarze pierwszego gola strzelili w 33. minucie, kiedy Christian Eriksen dośrodkował w pole karne, gdzie skuteczny strzał głową oddał Davinson Sanchez. Dla Kolumbijczyka to premierowe trafienie w tym sezonie.W drugiej połowie "Lisy" miały doskonałą szansę na wyrównanie. Po godzinie gry Jamie Vardy zmarnował jednak rzut karny. Po trzech minutach zmarnowana okazja zemściła się na gościach, bo Erkisen zdobył bramkę na 2:1. Duńczyk uderzył precyzyjnie sprzed pola karnego.Kwadrans przed końcem meczu zrehabilitował się Vardy, który z bliska strzelił gola na 1:2. Wynik starcia na 3:1 ustalił już w doliczonym czasie gry Heung-Min Son, który w sytuacji sam na sam pokonał Kaspera Smeichela.Ekipa "Kogutów" zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli angielskiej ekstraklasy i ma na koncie 60 punktów. Zespół "Lisów" z dorobkiem 32 "oczek" plasuje się na 12. pozycji. * * * * * *Tottenham Hotspur - Leicester City 3:1 (1:0)Bramki: Sanchez 31, Erkisen 77, Son 90+4 - Vardy 76.

19.04.2019
Deportivo Alaves zremisowało u siebie z Realem Valladolid 2:2 (2:1) w meczu 33. kolejki La Liga. Oba zespoły przedłużyły serię spotkań bez zwycięstwa do pięciu. więcej
19.04.2019
Heracles Almelo pokonał na własnym boisku SC Heerenveen 2:1 w meczu 31. kolejki Eredivisie. Dla gospodarzy to piętnaste zwycięstwo w sezonie.Do przerwy oba zespoły strzeliły po jednym golu, w obu przypadkach po rzutach karnych. więcej
19.04.2019
Piast Gliwice poinformował oficjalnie, że kontrakt Waldemara Fornalika został przedłużony o dwanaście miesięcy. Obecna umowa szkoleniowca obowiązuje do końca czerwca 2020 roku. więcej
19.04.2019
Akhmat Grozny wygrał na wyjeździe z Anży Machaczkała 1:0 w meczu 24. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. W zespole gości osiem minut rozegrał Damian Szymański. więcej
19.04.2019
Śląsk Wrocław w ostatniej fazie sezonu będzie walczyć o utrzymanie. W rundzie finałowej pierwszy mecz rozegra w Kielcach z Koroną i trener Vitezslav Lavicka ocenia to spotkanie jako ważne. więcej