Premier League: Manchester City rozbił Chelsea FC

Manchester City wygrał z Chelsea FC 6:0 w meczu 26. kolejki Premier League. Trzy gole strzelił Sergio Aguero, dwa Raheem Sterling, a jednego Ilkay Guendogan.Mistrzowie Anglii już w pierwszej połowie rozbili rywali z Londynu, strzelając im cztery gole.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Raheem Sterling, który trafił do siatki mocnym strzałem z pola karnego.W 13. minucie bramkę zdobył Sergio Aguero. Argentyńczyk oddał piękny strzał z dystansu, mimo że przeszkadzało mu dwóch rywali. Sześć minut snajper "The Citizens" skorzystał z błędu Rosa Barkleya i wykorzystał sytuację sam na sam.Jeszcze przed przerwą Ilkay Guendogan uderzeniem sprzed pola karnego podwyższył prowadzenie gospodarzy na 4:0.W drugiej połowie podopieczni Josepa Gaurdioli nie oszczędzali rywali i dołożyli jeszcze dwa gole. W 56. minucie hat-tricka skompletował Aguero, który tym razem skutecznie egzekwował rzut karny.W 80. minucie rezultat spotkania na 6:0 ustalił Sterling, wykańczając zespołową akcję "The Citizens".W tabeli Premier League Manchester City jest liderem, ma 65 punktów, tyle samo co drugi Liverpool FC. "The Reds" rozegrali o jeden mecz mniej. Chelsea FC natomiast zajmuje szóste miejsce, ma na koncie 50 punktów.* * * * * *Manchester City - Chelsea FC 6:0 (4:0)Bramki: Sterling 4, 80, Augero 13, 19, 56-karny, Guendogan 25.

22.08.2019
Ipswich Witches pokonali u siebie Peterborough Panthers 54:36 w ostatnim czwartkowym spotkaniu rozgrywek brytyjskiej SGB Premiership. "Wiedźmy", które umocniły się na drugiej lokacie w tabeli, poprowadził do dziesiątego zwycięstwa w sezonie Krystian Pieszczek. więcej
22.08.2019
Swindon Robins rozbili u siebie Poole Pirates 53:37 w pierwszym czwartkowym spotkaniu rozgrywek brytyjskiej SGB Premiership. Na owalu Abbey Stadium czterokrotnie ustawiał się pod taśmą Tobiasz Musielak. więcej
22.08.2019
Legia Warszawa zremisowała u siebie z Glasgow Rangers 0:0 w meczu ostatniej rundy eliminacji rozgrywek Ligi Europy. Rewanż odbędzie się za tydzień na Ibrox Park. więcej
22.08.2019
Łudogorec Razgrad zremisował u siebie z NK Maribor 0:0 w meczu ostatniej rundy eliminacji rozgrywek Ligi Europy. Na obiekcie mistrzów Bułgarii spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy rozpoczął Jakub Świerczok. więcej
22.08.2019
Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk jest optymistą przed piątkową konfrontacją w Białymstoku z Jagiellonią w ramach szóstej kolejki PKO Ekstraklasy. Obie drużyny dzieli w tabeli tylko punkt na korzyść zespołu z Podlasia, który zajmuje trzecią lokatę w klasyfikacji. więcej