Premier League: Everton lepszy od Chelsea

Everton FC pokonał u siebie Chelsea Londyn 2:0 (1:0) w drugim niedzielnym meczu 31. kolejki angielskiej Premier League. Na Goodison Park prowadzenie ekipie z Liverpoolu zapewnił cztery minuty po przerwie uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Brazylijczyk Richarlison.

Osiemnaście minut przed końcem podwyższył Gylfi Sigurdsson. Islandczyk dobił piłkę do siatki po nieudanym strzale z rzutu karnego, obronionym przez Kepę Arrizabalagę. "The Toffees" po jedenastej wygranej w sezonie awansowali na jedenaste miejsce w tabeli. "The Blues" natomiast doznali siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na szóstej lokacie w klasyfikacji. * * * * * *Everton FC - Chelsea Londyn 2:0 (1:0) Bramki: Richarlison 49, Sigurdsson 72.

16.06.2019
Włochy wygrały przed własną publicznością z Hiszpanią 3:1 (1:1) w drugim niedzielnym meczu grupy A piłkarskich ME U-21. Na Stadio Renato Dall'Ara w Bolonii prowadzenie ekipie z Półwyspu Iberyjskiego zapewnił po dziewięciu minutach gry kapitalnym uderzeniem z dystansu Dani Ceballos. więcej
16.06.2019
Lionel Messi przyjął z pokorą porażkę reprezentacji Argentyny z Kolumbią 0:2 w pierwszym meczu grupy B turnieju Copa America 2019, który rozgrywany jest w Brazylii. więcej
16.06.2019
Pau Lopez może zamienić latem Betis Sewilla na AS Roma - donosi stacja "Sky Sports Italia". 24-letni golkiper trafił do stolicy Andaluzji przed startem sezonu 2018/19, przenosząc się z Espanyolu Barcelona, którego jest wychowankiem. więcej
16.06.2019
Real Club Deportivo Mallorca zagra przeciwko Deportivo La Coruna w finale barażów o miejsce w rozgrywkach Primera Division. Zespół z Balearów przegrał w niedzielę na wyjeździe z Albacete Balompie 0:1, ale obronił zaliczkę z pierwszej konfrontacji, zakończonej zwycięstwem u siebie 2:0. więcej