Paixao zwolniony z Zawiszy

W sobotę trener Zawiszy Bydgoszcz Jorge Paixao został zwolniony ze swojego stanowiska - poinformowała oficjalna strona bydgoszczan.

"Dziękujemy trenerowi i całemu sztabowi trenerskiemu za wkład i wysiłek jaki włożyli w przygotowanie drużyny do nowego sezonu.

Wysiłki te na pewno zaprocentują w późniejszym okresie. Życzymy trenerom powodzenia i sukcesów w dalszej pracy zawodowej" - czytamy na stronie klubu.

Portugalczyk pracował z Zawiszą od 17 czerwca. Teraz najbliżej przejęcia bydgoskiego klubu jest były trener Lecha Poznań Mariusz Rumak, ale jak zaznaczył Osuch, umowa nie została jeszcze podpisana.

13.12.2018
Łudogorec Razgrad zremisował u siebie z FC Zurych 1:1 (1:1) w meczu szóstej kolejki grupy A rozgrywek Ligi Europy. Na obiekcie mistrzów Bułgarii, którzy już wcześniej pozbawili się szans na awans do fazy pucharowej, w podstawowym składzie gospodarzy wystąpili Jacek Góralski oraz Jakub Świerczok. więcej
13.12.2018
Rapid Wiedeń pokonał przed własną publicznością Glasgow Rangers 1:0 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy G rozgrywek Ligi Europy. Na Allianz Stadion losy konfrontacji rozstrzygnął sześć minut przed końcem płaskim strzałem w długi róg Dejan Ljubicic. więcej
13.12.2018
Sevilla FC rozbiła u siebie FK Krasnodar 3:0 (2:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy J rozgrywek Ligi Europy. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnił po zaledwie dziesięciu minutach gry Francuz Wissam Ben Yedder. więcej
13.12.2018
Besiktas Stambuł uległ u siebie Malmoe FF 0:1 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy I rozgrywek Ligi Europy. Na Vodafone Stadyumu zwycięskiego gola dla gości strzelił sześć minut po zmianie stron Marcus Antonsson. więcej
13.12.2018
PAOK Saloniki uległ u siebie BATE Borysów 1:3 (0:3) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy L rozgrywek Ligi Europy. Na Stadio Toumbas jeszcze przed przerwą do siatki gospodarzy trafiali Maksim Skawysz oraz dwukrotnie Mikałaj Sihniewicz, który po zmianie stron został również ukarany czerwoną kartką. więcej