Paco Jemez nowym trenerem Rayo Vallecano

Paco Jemez oficjalnie został nowym szkoleniowcem Rayo Vallecano - poinformował hiszpański klub za pośrednictwem strony internetowej. 48-latek z ekipą "Los Vallecanos" podpisał kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2020 roku.

Na stanowisku trenera zastąpił Michela, który został zwolniony po ostatniej ligowej porażce z Villarreal CF 1:3. Jemez w latach 2017-2018 prowadził UD Las Palmas. W przeszłości był także szkoleniowcem takich zespołów jak Cruz Azul, Granada CF, Cordoba CF czy FC Cartagena.Rayo zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ze stratą sześciu punktów do bezpiecznej strefy.

21.04.2019
Betis Sewilla uległ u siebie Valencia CF 1:2 (0:1) w ostatnim niedzielnym meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Benito Villamarin dwie efektowne bramki dla gości zdobył Goncalo Guedes. więcej
21.04.2019
Menedżer Evertonu Marco Silva nie szczędził słów uznania pod adresem swoich podopiecznych po rozbiciu u siebie Manchesteru United 4:0 (2:0) w niedzielnym meczu 35. więcej
21.04.2019
Spartak Moskwa pokonał przed własną publicznością Jenisej Krasnojarsk 2:0 (1:0) w drugim niedzielnym spotkaniu 24. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi. więcej
21.04.2019
PGG ROW Rybnik rozbił przed własną publicznością Orzeł Łódź 53:37 w zaległym meczu rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej. "Rekiny" do pierwszej wygranej w sezonie poprowadzili Australijczyk Troy Batchelor i Kacper Woryna. więcej
21.04.2019
Villarreal CF pokonał u siebie CD Leganes 2:1 (0:0) w czwartym niedzielnym meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio de la Ceramica prowadzenie gospodarzom zapewnił niespełna dwadzieścia minut po przerwie Carlos Bacca. więcej