Pablo Machin oficjalnie zwolniony z Sevilla FC

Sevilla FC odpadła w 1/8 finału Ligi Europy po dogrywce ze Slavią Praga. Po tej porażce klub ze stolicy Andaluzji postanowił w piątek zwolnić trenera Pablo Machina.

Drużynę przejął Joaquin Caparros. Jego asystentami w niedzielnym meczu ligowym na wyjeździe z Espanyolem Barcelona będą Paco Gallardo i Carlos Marchena. Machin został zatrudniony przez Sevillę latem 2018 roku. Przyszedł z Girona FC. W październiku drużyna ze stolicy Andaluzji była jeszcze liderem La Liga. Od tamtej pory zespół grał jednak coraz słabiej. Dodatkowo odpadł z Ligi Europy, co ostatecznie przesądziło o zwolnieniu Machina. Sevilla FC zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli. Do czwartego Getafe CF traci sześć punktów.

19.05.2019
Fredrik Lindgren wygrał trzy z siedmiu swoich wyścigów podczas sobotniej Grand Prix Polski w Warszawie i zajął drugie miejsce w turnieju otwierającym zmagania cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata 2019. więcej
19.05.2019
Patryk Dudek wygrał cztery z siedmiu swoich wyścigów podczas sobotniej Grand Prix Polski w Warszawie i zdobył szesnaście punktów, dzięki którym objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata 2019. więcej
19.05.2019
Real Madryt przegrał u siebie z Realem Betis Sewilla 0:2 w swoim ostatnim meczu sezonu 2018/19 w La Liga. Dla "Królewskich" była to 12 porażka w rozgrywkach. więcej
19.05.2019
Aaron Wan-Bissaka znajduje się na celowniku czołowych europejskich klubów. "Orły" oczekują za obrońcę 60 milionów funtów - donosi "Daily Mail".Defensorem interesują się m. więcej
19.05.2019
Valencia CF pokonał na wyjeździe w ostatniej kolejce Real Valladolid 2:0 i zapewnił sobie czwarte miejsce w tabeli gwarantujące udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów. więcej