Owen: Brakowało nam koncentracji

Trener Lechii Gdańsk Adam Owen był mocno zawiedziony przegraną u siebie z Pogonią Szczecin 1:3 (0:2) w środowym meczu 20. kolejki zmagań LOTTO Ekstraklasy.

Podopieczni Walijczyka doznali natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na dziesiątej lokacie w klasyfikacji. - Jestem rozczarowany wynikiem i postawą moich zawodników. Nie tak chcieliśmy pożegnać się z naszymi kibicami w ostatnim meczu w 2017 roku na naszym stadionie - wyznał Owen dla oficjalnej strony Lechii. - Brakowało nam koncentracji, przez co nie realizowaliśmy założeń taktycznych i traciliśmy bramki - podkreślił opiekun zespołu z Trójmiasta. - Myślę, że zawiodła nas sfera mentalna. Być może po dobrym meczu z Górnikiem sądziliśmy, że będzie nam łatwiej. To był jeden z naszych najgorszych meczów, chyba nawet gorszy od tego z Koroną - podsumował Owen. (za lechia.pl)