NBA: Dwight Howard w Atlancie Hawks

Dwight Howard będzie grał w Atlancie Hawks. Ze względu na politykę klubu szczegóły umowy nie zostały ujawnione - poinformowała drużyna "Jastrzębi" na swojej oficjalnej stronie internetowej.

- Witamy Dwighta, jego rodzinę, w domu w Atlancie i w naszej koszykarskiej rodzinie Hawks. Uważamy, że Dwight będzie miał ogromny wpływ na naszą grę po obu stronach parkietu poprzez swoją siłę fizyczną - powiedział Mike Budenholzer, trener Hawks.

- Chcemy, aby miał on także wpływ na naszą społeczność, ponieważ zależy nam na tym, żeby Atalanta weszła na kolejny poziom na parkiecie oraz poza nim. Bardzo się cieszymy z tego, że dołączył do nas zawodnik takiego kalibru jak Dwight i już nie możemy się doczekać, aby dopasować go do naszej drużyny - dodał szkoleniowiec Atlanty.

Howard jest ośmiokrotnym uczestnikiem Meczu Gwiazd. W karierze notuje średnio na mecz 17,8 punktów, 12,7 zbiórek oraz 2,1 zablokowanych rzutów rywali. Center wcześniej grał w drużynach Orlando Magic, Los Angeles Lakers i Houston Rockets.

- To zaszczyt, że będę graczem Atlanty Hawks i reprezentował nasze miasto. Ta szansa jest spełnieniem marzeń i błogosławieństwem dla mnie i mojej rodziny. Już nie mogę się doczekać, aby w każdym meczu dawać całe swoje serce dla tego miasta, kolegów z drużyny oraz kibiców - powiedział Howard.
Tagi: NBA | NBA | Howard | Hawks | sport news

15.12.2017
Według informacji "Daily Express", West Ham United jest zainteresowany pozyskaniem dwóch zawodników Arsenalu FC. Włodarze ekipy "Młotów" chcieliby, aby na Stadion Olimpijski trafili Olivier Giroud i Jack Wilshere. więcej
15.12.2017
W meczach NBA rozegranych z czwartku na piątek kolejne wygrane zanotowały ekipy Cleveland Cavaliers i Golden State Warriors. Serię przegranych spotkań przerwała ekipa Detroit Pistons. więcej
15.12.2017
Komisja Ligi nałożyła karę na Cracovię za zachowanie kibiców podczas środowych derbów Krakowa rozegranych w ramach 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Kicie "Pasów" w trakcie starcia z "Białą Gwiazdą" (1:4) odpalili na stadionie środki pirotechniczne, przez co mecz musiał zostać przerwany na kilka minut. więcej
14.12.2017
Ajax Amsterdam pokonał przed własną publicznością SBV Excelsior 3:1 (1:1) w czwartkowym meczu 16. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Na Amsterdam ArenA pierwszego gola w 23. więcej
14.12.2017
Legia Warszawa za pośrednictwem strony internetowej opublikował plan zimowych przygotowań. "Wojskowi" pojadą na dwa zagraniczne zgrupowania.W niedzielę 17 grudnia warszawiacy rozegrają ostatni ligowy mecz w tym roku (z Wisłą Płock), po czym udadzą się na urlopy. więcej