Mroczkowski: Wynik niekorzystny, ale z gry możemy być zadowoleni

Sandecja Nowy Sącz odpadła w 1/8 finału Pucharu Polski, przegrywając po dogrywce na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 2:3. Radosław Mroczkowski, trener gości, był jednak zadowolony z występu swoich podopiecznych.

- Gratuluję Górnikowi wygranego meczu. Myślę, że to było dobre spotkanie od samego jego początku. Nie brakowało ambitnej gry i nieustępliwości zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Była walka do samego końca - powiedział Mroczkowski, cytowany przez oficjalną stronę internetową Górnika Zabrze. - Wynik jest dla nas niekorzystny, ale myślę, że z postawy drużyny, z tego co zaprezentował zespół, w którym zaszło przecież kilka zmian, możemy być zadowoleni - dodał.- Myślę, że to będzie procentowało w przyszłości. Dbamy o to, aby cała kadra była w rytmie meczowym i w tym spotkaniu była ku temu okazja. Raz jeszcze gratuluję Górnikowi awansu. My patrzymy na siebie i na niedzielny mecz z Zagłębiem - zakończył.

15.12.2017
Według informacji "Daily Express", West Ham United jest zainteresowany pozyskaniem dwóch zawodników Arsenalu FC. Włodarze ekipy "Młotów" chcieliby, aby na Stadion Olimpijski trafili Olivier Giroud i Jack Wilshere. więcej
15.12.2017
W meczach NBA rozegranych z czwartku na piątek kolejne wygrane zanotowały ekipy Cleveland Cavaliers i Golden State Warriors. Serię przegranych spotkań przerwała ekipa Detroit Pistons. więcej
15.12.2017
Komisja Ligi nałożyła karę na Cracovię za zachowanie kibiców podczas środowych derbów Krakowa rozegranych w ramach 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Kicie "Pasów" w trakcie starcia z "Białą Gwiazdą" (1:4) odpalili na stadionie środki pirotechniczne, przez co mecz musiał zostać przerwany na kilka minut. więcej
14.12.2017
Ajax Amsterdam pokonał przed własną publicznością SBV Excelsior 3:1 (1:1) w czwartkowym meczu 16. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Na Amsterdam ArenA pierwszego gola w 23. więcej
14.12.2017
Legia Warszawa za pośrednictwem strony internetowej opublikował plan zimowych przygotowań. "Wojskowi" pojadą na dwa zagraniczne zgrupowania.W niedzielę 17 grudnia warszawiacy rozegrają ostatni ligowy mecz w tym roku (z Wisłą Płock), po czym udadzą się na urlopy. więcej