MLS: Sounders wygrali w Kalifornii, dwa gole Morrisa

Los Angeles Galaxy ulegli u siebie Seattle Sounders 2:4 (1:1) w pierwszym niedzielnym spotkaniu Major League Soccer.

Na obiekcie StubHub Center w Carson prowadzenie gospodarzom zapewnił po dwudziestu minutach gry świetnym uderzeniem głową Irlandczyk Robbie Keane.

Wyrównał dziesięć minut przed przerwą Belg, Jelle Van Damme, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki.

Po zmianie stron dwie popisowe kontry gości wykończył przytomnie w polu karnym Jordan Morris, a zespół z Miasta Aniołów pogrążył kapitalnym uderzeniem z dystansu Kubańczyk Osvaldo Alonso.

Ekipa z Kalifornii zmniejszyła jeszcze rozmiary porażki za sprawą "jedenastki", którą wykorzystał Keane. Podopieczni Briana Schmetzera po drugiej z rzędu wygranej umocnili się na siódmej pozycji w tabeli Konferencji Zachodniej i zachowali szanse na awans do fazy play off. Zespół którym dowodzi Bruce Arena jest trzeci w tej samej klasyfikacji.

* * * * * *
Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 2:4 (1:1)
Bramki: Keane 20, 85-karny - Van Damme 35-samobójcza, Morris 63, 73, Alonso 78.
Tagi: sport news

17.12.2017
Trener Zagłębia Lubin Mariusz Lewandowski nie krył satysfakcji po wyjazdowej wygranej z Wisłą Kraków 2:1 w drugim niedzielnym spotkaniu 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy. więcej
17.12.2017
Trener Wisły Kraków Radosław Sobolewski nie miał większych uwag pod adresem swoich podopiecznych po przegranej z Zagłębiem Lubin 1:2 (1:2) w drugim niedzielnym spotkaniu 21. więcej
17.12.2017
Wisła Kraków uległa u siebie Zagłębiu Lubin 1:2 (1:2) w drugim niedzielnym spotkaniu 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Dzięki ósmej wygranej w sezonie "Miedziowi" awansowali na piąte miejsce w tabeli. więcej
17.12.2017
AFC Bournemouth uległ u siebie Liverpool FC 0:4 (0:3) w drugim niedzielnym meczu 18. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Vitality Stadium całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych obserwował Artur Boruc. więcej
17.12.2017
Trener Lecha Poznań Nenad Bjelica nie miał większych zastrzeżeń pod adresem swoich podopiecznych po zwycięstwie nad Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 3:1 (2:0) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 21. więcej