MLS: Siódme zwycięstwo Seattle Sounders

Seattle Sounders wygrali u siebie z Orlando City 2:1 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gospodarzy było to siódme zwycięstwo w sezonie.

Sounders objęli prowadzenie w 20. minucie. Bramkę zdobył Raul Ruidiaz. Po przerwie miejscowi podwyższyli wynik za sprawą Handwalla Bwana. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem. Na kwadrans przed końcem rozmiary ich porażki zmniejszył Chris Mueller. Po tym zwycięstwie drużyna ze stanu Waszyngton zajmuje drugie miejsce w Konferencji Zachodniej z 25 punktami na koncie. W następnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Philadelphia Union. Natomiast zespół z Florydy plasuje się na 10. pozycji na Wschodzie z 12 zdobytymi "oczkami". Jego kolejnym rywalem będzie FC Cincinnati. *****Wyniki środowych meczów MLS:Toronto FC - DC United 0:0Houston Dynamo - Portland Timbers 1:1Bramki: Manotas 40 - Fernandez 77. Vancouver Whitecaps - Atlanta United 0:1 (0:1)Bramka: Martinez 29 (rzut karny).Seattle Sounders - Orlando City 2:1 (1:0)Bramki: Ruidiaz 19, Bwana 68 - Mueller 75.

20.05.2019
Dwa gole, czerwoną kartkę i zmarnowany rzut karny zobaczyli kibice na Toyota Stadium w Teksasie. FC Dallas zremisował u siebie z Los Angeles FC 1:1 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. więcej
20.05.2019
Toronto Raptors pokonali u siebie po dwóch dogrywkach Milwaukee Bucks 118:112 w meczu numer trzy finału Konferencji Wschodniej fazy playoff NBA 2019. W rywalizacji do czterech zwycięstw drużyna z Kanady przegrywa 1-2. więcej
19.05.2019
Trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot był mocno rozczarowany przegraną w Gdańsku z Lechią 0:2 w meczu 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zespół z Podlasia ukończył sezon 2018/19 na piątym miejscu w tabeli. więcej
19.05.2019
Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył satysfakcji po wygranej u siebie z Jagiellonią Białystok 2:0 w meczu 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zespół z Trójmiasta ukończył sezon 2018/19 na trzecim miejscu w tabeli. więcej
19.05.2019
Betard Sparta Wrocław rozbiła u siebie Get Well Toruń 54:36 w drugim niedzielnym zaległym meczu rozgrywek PGE Ekstraligi. Podopieczni Dariusza Śledzia po drugim zwycięstwie w sezonie umocnili się na szóstym miejscu w tabeli. więcej