MLS: Remis FC Dallas z Los Angeles FC

Dwa gole, czerwoną kartkę i zmarnowany rzut karny zobaczyli kibice na Toyota Stadium w Teksasie. FC Dallas zremisował u siebie z Los Angeles FC 1:1 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer.

Gospodarze objęli prowadzenie w 29. minucie po strzale Ryana Hollingsheada. Do wyrównania mógł doprowadzić Carlos Vela, ale tuż przed przerwą nie wykorzystał rzutu karnego. Od 49. minuty miejscowi grali w "10", bo czerwoną kartką otrzymał Matt Hedges. W 80. minucie była kolejna "11" dla przyjezdnych. Ponownie na jej wykonanie zdecydował się Vela i tym razem już się nie pomylił. Zespól z Teksasu zajmuje szóste miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 18 punktami. W następnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Vancouver Whitecaps. Natomiast ekipa z Kalifornii ma 31 "oczek" i jest liderem Zachodu. Jej kolejnym rywalem będzie Montreal Impact. ****Wyniki niedzielnych meczów MLS: FC Dallas - Los Angeles FC 1:1 (1:0)Bramki: Hollingshead 29 - Vela 80 (rzut karny). Rzut karny niewykorzystany: Vela 45 (Los Angeles FC). Czerwona kartka: Hedges 49 (FC Dallas). Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids 0:1 (0:0)Bramka: Shinyashiki 82. New York Red Bulls - Atlanta United 1:0 (0:0)Bramka: Barlow 65. Czerwona kartka: Parker 35 (New York Red Bulls). Orlando City - FC Cincinnati 5:1 (1:1)Bramki: Akindele 37, 64, Nani 50 (rzut karny), 59, Dwyer 82 - Mattocks 24.

18.06.2019
Masarna Avesta uległa przed własną publicznością Lejonen Gislaved 39:51 w ostatnim wtorkowym spotkaniu rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Na obiekcie "Wiedźm" ścigało się czterech Polaków. więcej
18.06.2019
Smederna Eskilstuna pokonała u siebie Rospiggarnę Hallstavik 48:42 w trzecim wtorkowym spotkaniu rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Broniących tytułu "Kowali" poprowadził do zwycięstwa Przemysław Pawlicki. więcej
18.06.2019
Piraterna Motala uległa u siebie Vaestervik Speedway 43:47 w drugim wtorkowym spotkaniu rozgrywek szwedzkiej Elitserien. "Szyperów" do zwycięstwa poprowadzili Nicki Pedersen i Peter Ljung. więcej
18.06.2019
Sheyi Ojo w przyszłym sezonie bronić będzie barw Glasgow Rangers - poinformowali wicemistrzowie Szkocji na swojej oficjalnej stronie. 21-letni skrzydłowy został wypożyczony z Liverpoolu. więcej
18.06.2019
Dackarna Malilla rozbiła u siebie Vetlandę Speedway 54:36 w pierwszym wtorkowym spotkaniu rozgrywek szwedzkiej Elitserien. "Gryfy", które zyskały także bonus za lepszy bilans w dwumeczu, poprowadzili do zwycięstwa Piotr Pawlicki i Patryk Dudek. więcej