MLS: Porażka Montreal Impact na Red Bull Arena

Zawodnicy New York Red Bulls pokonali przed własną publicznością w meczu 29. kolejki amerykańskiej Major League Soccer ekipę Montreal Impact 1:0 (0:0). Dla gospodarzy niedzielnego starcia jest to trzynaste zwycięstwo w bieżącym sezonie.

Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Daniel Royer. Austriacki pomocnik na listę strzelców wpisał się w 60. minucie rywalizacji. To pierwsza bramka 26-letniego skrzydłowego w trwającej kampanii. Asystę przy tym trafieniu zanotował Chris Duvall.

Ekipa prowadzona przez Mauro Biello na tym etapie rozgrywek plasuje się na piątym miejscu w Konferencji Wschodniej. Natomiast New York Red Bulls zajmuje, również "na wschodzie", pierwszą lokatę. Najlepszą drużyną, bez podziału na konferencje, jest w tym momencie FC Dallas.

*********
New York Red Bulls - Montreal Impact 1:0 (0:0)
Bramka: Royer 60.

15.12.2017
Śląsk Wrocław wygrał przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok 1:0 (0:0) w drugim piątkowym spotkaniu 21. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
15.12.2017
Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik był wyraźnie rozczarowany remisem z Koroną w Kielcach 1:1 (0:0) w pierwszym piątkowym spotkaniu 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy. więcej
15.12.2017
Trener Korony Kielce Gino Lettieri z dużą ulgą przyjął remis u siebie z Piastem Gliwice 1:1 (0:0) w pierwszym piątkowym spotkaniu 21. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
15.12.2017
Jorgen Skjelvik w nowym sezonie będzie bronić barw Los Angeles Galaxy - poinformowali pięciokrotni triumfatorzy Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie. więcej
15.12.2017
- Nie chciałbym, aby w meczu z Wisłą Płock moi piłkarze połamali nogi - wyznał Romeo Jozak dla oficjalnego serwisu Legii Warszawa. Podopieczni chorwackiego szkoleniowca zakończą rundę jesienną konfrontacją w derbach Mazowsza z popularnymi "Nafciarzami". więcej