MLS: Philadelphia Union pokonała Sporting Kansas City

Philadelphia Union pokonała u siebie Sporting Kansas City 2:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu rozgrywek Major League Soccer. Na Talen Energy Stadium prowadzenie miejscowym zapewnił niespełna dwadzieścia minut przed końcem Jay Simpson.

29-letni Anglik w doliczonym czasie gry przypieczętował także sukces gospodarzy, po raz drugi wpisując się na listę strzelców. Zespół z Filadelfii po czternastym zwycięstwie w sezonie umocnił się na piątym miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej. Drużyna z Missouri doznała natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach, ale zachowała jeszcze pozycję lidera Konferencji Zachodniej. * * * * * *Philadelphia Union - Sporting Kansas City 2:0 (0:0) Bramki: Simpson 71, 90.
Tagi: sport news

13.12.2018
Łudogorec Razgrad zremisował u siebie z FC Zurych 1:1 (1:1) w meczu szóstej kolejki grupy A rozgrywek Ligi Europy. Na obiekcie mistrzów Bułgarii, którzy już wcześniej pozbawili się szans na awans do fazy pucharowej, w podstawowym składzie gospodarzy wystąpili Jacek Góralski oraz Jakub Świerczok. więcej
13.12.2018
Rapid Wiedeń pokonał przed własną publicznością Glasgow Rangers 1:0 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy G rozgrywek Ligi Europy. Na Allianz Stadion losy konfrontacji rozstrzygnął sześć minut przed końcem płaskim strzałem w długi róg Dejan Ljubicic. więcej
13.12.2018
Sevilla FC rozbiła u siebie FK Krasnodar 3:0 (2:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy J rozgrywek Ligi Europy. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnił po zaledwie dziesięciu minutach gry Francuz Wissam Ben Yedder. więcej
13.12.2018
Besiktas Stambuł uległ u siebie Malmoe FF 0:1 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy I rozgrywek Ligi Europy. Na Vodafone Stadyumu zwycięskiego gola dla gości strzelił sześć minut po zmianie stron Marcus Antonsson. więcej
13.12.2018
PAOK Saloniki uległ u siebie BATE Borysów 1:3 (0:3) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy L rozgrywek Ligi Europy. Na Stadio Toumbas jeszcze przed przerwą do siatki gospodarzy trafiali Maksim Skawysz oraz dwukrotnie Mikałaj Sihniewicz, który po zmianie stron został również ukarany czerwoną kartką. więcej